We zijn op zoek naar een allround service medewerker fietsen om onze dienstverlening te versterken.
">
Als service medewerker bij Decathlon geniet je van een actieve werkomgeving waarbij de klanten, collega's en andere winkels helpen doen iets met jou. Met jouw organisatorische kennis en enthousiasme plus je wil tot dienstverlening help je klanten, collega's en je werkomgeving om het beste uit hun fietservaring te halen.
Breng jij jouw passie voor efficiëntie van fietsen naar ons Service Center?
Elke dag ben jij onmisbaar voor het succes van onze dienst na verkoop.
Dankzij je passie voor fietsen, je energieke klantvriendelijkheid en je verkregen kennis weet jij precies wat je interne organisatie nodig heeft.
Samen met je team haal je het beste uit onze dienstverlening en zorg je ervoor dat het atelier er altijd tip-top uitziet. Jij bent het aanspreekpunt binnen het atelier voor de winkels en techniekers.
We hebben jou als allround medewerker nodig om ons te helpen met:
* de winkels het juiste feedback te geven, over de status van een product.
* het creëren van een positieve klantervaring, dankzij een professionele dienstverlening.
* het opvolgen van de fietsenstroom vanuit de Decathlon winkels.
* het aanvullen en berekenen van de juiste stock hoeveelheid.
We zien jou graag als medewerker binnen een collectief verder groeien en je talenten benutten, dankzij persoonlijke begeleiding, coaching en opleidingen
Benjijdegelijkevoorwaarden
Voltijds werken als service center medewerker wil zeggen dat wij je 36 uur per week in het service center verwachten. Om een goede work-life-balans te garanderen, bespreken we indien nodig, graag met jou de nodige flexibiliteit in een planning die geen 36 uur omvat.
Je krijgt de vrijheid om jouw talenten te ontwikkelen, met persoonlijke begeleiding van je leader, coaching, verschillende opleidingen, maar ook via trial and error.
Om onze teamgeest en werksfeer te versterken, organiseren we teamdagen en plannen we collectieve sportmomenten tijdens de werkuren in.
Deel jij je talent met ons? Dan bieden we jou:
1. Geld: brutoloon volgens barema PC311.
2. Nog meer geld: maaltijdcheques van 8 euro per dag, eindejaarspremie en dubbel vakantiegeld.
3. Variabel loon: maandelijkse premie bij een positief resultaat van de winkel en jaarlijks winstdeling in de vorm van Decathlon aandelen.
4. 20 wettelijke vakantiedagen + 6 ADV-verlofdagen bij een fulltime contract.
5. Vergoeding woon-werkverkeer. Kom je met de fiets, dan ontvang je 0,24 euro per afgelegde kilometer.
6. Van Breda hospitalisatieverzekering en een groepsverzekering.
7. Save the best for last: 30% korting op al onze Decathlonproducten
Talenten
Wat verwachten we van onze collega's?
Je hebt een passie rond fietsen en je kijkt er naar uit om deze met anderen te delen. In gesprek met onze winkels is jouw behulpzaamheid een echte troef. Je kan een werkomgeving structureel houden en streeft ernaar je taken efficiënt uit te voeren.
Je durft initiatief nemen en komt uit eigen beweging in actie. Je maakt op een zelfstandige manier graag het verschil, om samen met je team de planning af te werken. Je beschikt hiervoor over een basis computerkennis.
Je ziet jezelf als een stressbestendig iemand, die graag oplossingsgericht met technische uitdagingen aan de slag gaat.
Je ziet het helemaal zitten om:
* werktijden op te nemen tussen 8u en 18u, afhankelijk van je werkschema die dag.
* je vlot in het Nederlands uit te drukken. Frans en Engels is een handige aanvulling.
* je passie voor fietsen verder te ontwikkelen. Had je al ervaring, dan is dit een mooie plus
Ben jij onze nieuwe collega? Solliciteer en ontdek het nu