Functieomschrijving
De mixbereider is verantwoordelijk voor het bereiden (koken) van de diverse mixen, binnen de vastgelegde kwaliteits- en veiligheidsstandaarden, om de gestelde productieaantallen te realiseren.
1. Je waakt over een goede voorbereiding, opstart en bediening van de installatie tijdens het bereidingsproces.
2. Je bent verantwoordelijk voor een goede voorbereiding en opstart van de installatie aan het begin van de productieweek, inclusief de volledige cip.
3. Je bent verantwoordelijk voor de volledige nazorg op het einde van de productieweek, inclusief de volledige nazorg (cip & reiniging)
4. Je weegt de grondstoffen nauwkeurig af en stuurt de mixtanken aan via de computer.
5. Op minder drukke momenten zullen er opdrachten komen om preventief onderhoud te doen.
Vereisten
6. Ervaring als (mix)bereider of een soortgelijke functie is een pluspunt.
7. Je kan perfect zelfstandig werken, maar je zorgt ook voor een goede communicatie met de collega's.
8. Je kan logisch-technisch denken om de technische aspecten van een productieproces te begrijpen en verbeterinitiatieven te initiëren en succesvol uit te voeren.
9. Je bent voldoende onderlegd in het interpreteren van diverse en specifieke aspecten van het bereidingsproces (zoals CCP's, allergenen, rework, kleur & smaak,…)
10. Je neemt initiatief en bent gedreven om goed werk af te leveren en eventuele problemen op te lossen.
11. Fysiek zwaar werk schrikt je niet af.
12. Je bent gemotiveerd om de afdeling te reinigen en netjes te houden.
13. Je handelt efficiënt en doelgericht.
14. Je bent communicatief vaardig.
15. Je kan de Nederlandse taal spreken en begrijpen.
Talen
Je hebt een uitstekende kennis van het Nederlands
Aanbod
16. Interimopdracht met optie vast
17. Een marktconform salarispakket
18. Je zal werken in de nachtploeg (maandag vrijdag 22u-6u), maar de opleiding tijdens de eerste maanden zal in dagdienst/ploegen plaatsvinden.
19. Een zeer afwisselende job in een innoverend bedrijf
20. Ijsjes uittesten, zelfs diegene die niet in België te verkrijgen zijn? Dat kan! 2x per maand mag je kosteloos ijsjes mee naar huis nemen.
21. Naast werken vergeten we zeker niet te genieten. Doorheen het jaar organiseert Jacques IJs een tal van initiatieven waaronder een nieuwjaarsdrink, zomerdrink, personeelsfeest,..
22. Ook traktaties met Pasen, Sinterklaas, .. worden zeker niet overgeslagen.