Wat je gaat doen
Als voedingsprocesoperator binnen de zetmeel- en droogwalsafdeling neem jij de verantwoordelijkheid voor een soepel en nauwkeurig productieproces. Je bedient geavanceerde apparatuur en zorgt ervoor dat het gemodificeerd zetmeel van hoge kwaliteit blijft. Jouw rol is cruciaal in het waarborgen van de productiestandaarden die ons bedrijf definieert.
Op een typische dag houd je je bezig met het bedienen van productie-installaties, het bewaken van de processen en het mengen van grondstoffen. Je start en monitort droogwalsen en maalinstallaties via de computer en grijpt in bij storingen om de continuïteit te waarborgen. Samen met je team werk je proactief aan het verbeteren van processen en het waarborgen van een veilige werkomgeving.
Ben je klaar om deel uit te maken van een dynamische omgeving waar jouw inbreng wordt gewaardeerd? Solliciteer nu via of bel ons op 016/85.21.21. We kijken ernaar uit om van je te horen!
Jouw vaardigheden & kennis
1. Je beschikt minimaal over een A2-diploma of gelijkwaardige ervaring
2. Je bent vaardig met computers
3. Je hebt ervaring met HACCP-voorschriften
4. Je bent een proactieve teamspeler met een resultaatgerichte houding
5. Je bent flexibel en betrouwbaar
6. Je hecht waarde aan hygiëne en veiligheid
7. Je bent bereid om in een volcontinu 5-ploegensysteem te werken
8. Een heftruckattest is een pluspunt
Wat we jou bieden
9. Aantrekkelijk basissalaris vanaf €17,50 per uur
10. Ploegenpremies (7,5% voor vroege/late diensten, 27,5% voor nachtdiensten)
11. ️ Maaltijdcheques van €8 per dag
12. Kans op een vast contract na een succesvolle interimperiode
13. Werken in een dynamische en groeiende omgeving