Zoek je een job met veel uitdaging en variatie? Zijn elektrische schema's opmaken voor jou kinderspel? En heb je daarbij een schitterend oog voor detail? Solliciteer dan nu! Als EPLAN-tekenaar kom je terecht in een familiaal bedrijf met een hecht team.
* Jij en het EPLAN-programma zijn onafscheidelijk. Zo ontwerp je volledige elektrische schema's voor industriële installaties en diverse projecten.
* Je weet dat feedback ‘part of the job' is en gaat er dan ook ijverig mee aan de slag.
* Samen met je team zorg je ervoor dat elk project tot een goed einde wordt gebracht.
* Je werkt autonoom, waardoor je de ruimte krijgt om je eigen werk in te plannen.
* Iedere werkdag is anders want je werkt overkoepelend voor onze verschillende diensten vanuit de afdeling Design & Engineering.
* Je hebt een graduaat of bachelor in een technische richting zoals een bachelor in elektromechanica, energietechnologie, elektrotechniek, ... of bent gelijkwaardig door ervaring.
* Al ervaring als EPLAN-tekenaar? Geen must, wel een pluspunt!
* Je technische kennis op vlak van elektro en automatisering kent geen grenzen en ook je technisch inzicht blaast ons omver.
* Kennis van Caneco, Ecodial, Dialux, Elec cal, … is niet noodzakelijk, maar wel mooi meegenomen.
* Je kan kabelberekeningen uitvoeren of bent bereid hiervoor een opleiding te volgen.
* Je hebt oog voor detail, gaat gestructureerd te werk en je staat open om heel wat bij te leren.
* Je bent een echte teamplayer, maar geniet ook van de momenten waar je zelfstandig werkt.
* Je hebt een rijbewijs B op zak.
Bij JACOPS doen we het samen. Onze waarden – veiligheid en duurzaamheid, vakmanschap, ondernemerschap, betrouwbaarheid en teamwork – vormen de basis van alles wat we doen. En daar mag jij mee het verschil in maken.
* Een job met pit in een vooruitstrevend bedrijf waar innovatie en groei hand in hand gaan.
* Jij bent een onmisbare schakel die mee de ruggengraat vormt van onze projecten.
* Mogelijkheid tot 2 thuiswerkdagen per week, afhankelijk van de planning
* Volledig loonpakket met:
* Een groeps- en hospitalisatieverzekering.
* €250 eco-cheques, elk jaar opnieuw.
* Een laptop en gsm om overal vlot te werken.
* 12 ADV-dagen die jij inzet zoals het voor jou past.
* Collega's die meedenken, bijspringen én lachen — echte Jacopains dus.
* Kansen om te groeien, bij te leren en je talenten volop te benutten.
Je krijgt het vertrouwen om je rol op jouw manier in te vullen — met ruimte voor initiatief, slimme oplossingen en verantwoordelijkheid.
Plaats van tewerkstelling
Vilvoorde