Werken als Business Developer: een kans om jezelf te ontwikkelen
">
We zijn op zoek naar een commercieel gezette professional die onze Life Sciences Contracting service verder wilt uitbreiden in België. Als Business Developer ben je verantwoordelijk voor het onderhouden van relaties met bestaande klanten en het uitbreiden van ons klantenbestand.
Je hebt een sterke kennis van zowel Vlaams als Frans en communicatieert vlot in het Engels. Je bent gewend om proactief opdrachten te zoeken voor projectconsultants en neemt deel aan netwerk events om onze diensten te promoten.
We bieden een gemiddeld jaarloon van €85.000, inclusief commissies en teambonussen, evenals een bedrijfswagen met tankkaart en smartphone. Je krijgt ook flexibele werkuren en thuiswerk en beschikt over een duidelijke carrièremogelijkheid bij Hays.
We investeren actief in jouw ontwikkeling en bieden je de kans om jezelf te ontwikkelen binnen een internationaal bedrijf. Bij Hays heb je de mogelijkheid om professioneel te groeien en je eigen doelen te bereiken.
We zijn een volwaardig bedrijf dat betrokken is bij verschillende maatschappelijke organisaties, zoals Make a Wish Foundation en Pink Ribbon. Ons bedrijf heeft wereldwijde belangen en werkt samen met meer dan 11.000 mensen in 33 landen.
Als Business Developer bij ons kom je terecht in een dynamische en creatieve omgeving waarin je jezelf kunt ontwikkelen en nieuwe uitdagingen kan aangaan.