Over het bedrijf Ben je Data Analyst of Data Engineer met meer dan 2 jaar ervaring? Klaar om te werken aan projecten waar mensen, technologie en impact samenkomen? Bij darwind verwelkomen we dataprofessionals die graag ruwe data omzetten in inzichten, structuren en oplossingen met echte meerwaarde.
Als Data Consultant werk je op end-to-end dataprojecten: van het verzamelen, modelleren en transformeren van data tot het analyseren, visualiseren en operationaliseren ervan. Data verzamelen, opschonen en transformeren uit verschillende bronnen.
Dashboards en visualisaties bouwen met Power BI, Tableau of Excel.
SQL-queries schrijven en optimaliseren voor rapportering en analyse.
Datapijplijnen (ETL/ELT) ondersteunen of ontwikkelen en bijdragen aan cloud-dataomgevingen.
Nauw samenwerken met analisten, engineers en business teams.
Bevindingen duidelijk presenteren aan zowel technische als niet-technische stakeholders.
Minstens 2 jaar ervaring als Data Analyst, BI Analyst of Data Engineer.
Sterke kennis van SQL en minstens één analyse- of visualisatietool (Power BI, Tableau, Excel).
Ervaring met Python of ETL-processen is een groot pluspunt.
Vermogen om data te analyseren, trends te identificeren en inzichten om te zetten in duidelijke aanbevelingen.
Vloeiend in het Nederlands en goede kennis van het Frans is een plus.
Een aantrekkelijk salarispakket inclusief hospitalisatieverzekering, groepsverzekering, maaltijdvergoeding en de keuze tussen een bedrijfswagen met EU-tankkaart of het federale mobiliteitsbudget.