Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Talent acquisition specialist | life sciences | antwerpen

Anvers
Chargé de recrutement
Publiée le Publiée il y a 13 h
Description de l'offre

FunctieomschrijvingJe versterkt het huidige talent acquisition team in Antwerpen. Je verdiept je in het domein van de life sciences profielen. Dankzij jouw vakkennis kan je talent op de markt herkennen, overtuigen en aanwerven.

Jouw takenpakket:
1. Je bent verantwoordelijk voor het rekruteren en selecteren van profielen. De profielen die je rekruteert zijn gevarieerd en worden aangetrokken om projectmatige opdrachten uit te voeren bij onze klanten.
2. Naast het invullen van de vacatures zoek je (pro-)actief naar professionals. Je bent creatief en ondernemend in het vinden van de goede kandidaten via de verschillende rekruteringskanalen.
3. Via een telefonische screening en persoonlijk interview ga je na of de professionals beantwoorden aan de vooropgestelde criteria.
4. Door het contact met verschillende bedrijven en sectoren verwerf je een brede kijk op de Belgische arbeidsmarkt. Je beschouwt dit als een speciale kans om je professionele ervaring uit te breiden. Bovendien leg je waardevolle contacten.
5. Je vindt het leuk om op de hoogte te blijven van de lopende projecten. Je bent in staat om snel opportuniteiten te koppelen aan nieuwe opdrachten.
6. Je garandeert een goede opvolging van jouw kandidaten.
Profiel
7. Je hebt een diploma op zak in marketing, communicatie wetenschappen, HR, psychologie, chemie…
8. Je hebt werkervaring als recruiter. Kennis of ervaring van de life sciences markt of project sourcing is een mooi voordeel.
9. Belangrijk is je leergierigheid, je ambitie om het verschil te maken voor je klanten, kandidaten en voor je eigen loopbaan!
10. Je luistervaardigheden en inschattingsvermogen maken je een sterke recruiter.
11. Heb je een sterke werklust en een positief, optimistisch karakter dat aanstekelijk werkt bij je collega’s? Dan pas je helemaal binnen het huidige team!
12. Je bent vloeiend in het Nederlands en zoekt een job in regio Antwerpen.
Organisatie- en afdelingomschrijving Ieder mens is anders. En daar waar je anders bent, sta je sterker. Zeker in je loopbaan! Daar geloven wij bij Select rotsvast in. Daarom gaan wij bij Select voor kwaliteit op maat van de mens. Dat wat jou anders maakt is dus ook je troef!

Select Projects is een zusterbedrijf van Select HR, een internationale brede HR-dienstverlener. Wij helpen grote en middelgrote bedrijven in België en het buitenland in het realiseren van technische vraagstukken, op operationeel of strategisch vlak.

Om ons team in Antwerpen en onze groei algemeen verder te versterken, zijn wij op zoek naar een Talent acquisition specialist. Binnen het talent acquisition team zorg je voor kwalitatieve Project Staffing, dit voor het klantenbestand binnen de life sciences sector.Aanbod
13. Je bent hier niet gewoon een nummer, maar krijgt een plekje in onze hechte Select familie.
14. De kans om jouw job op maat in te vullen. Je doet meer dan enkel kandidaten rekruteren. Je bent én partner voor onze klanten én carrièrecoach voor onze kandidaten.
15. Wij bieden flexibiliteit en een mogelijkheid om privé en werk zo goed mogelijk te matchen.
16. Een functie bij een dienstverlener in volle groei.
17. Een salaris afgestemd op je ervaring en resultaten, aangevuld met het gehele pakket aan extralegale voordelen:Een vast contractEen optie op een bedrijfswagenForfaitaire netto vergoeding per maandHospitalisatieverzekering (DKV) Groepsverzekering (AXA): pensioen sparen, overlijdensverzekering en invaliditeitsverzekering (3%) 12 ADV – dagen op jaar basis (ter compensatie van 40u/week)Paritair comité gebonden voordelen: 13e maand, Eco-cheques t.w.v. €250/ volledig gewerkt jaar, enkel en dubbel vakantiegeldBonussysteemMogelijkheid tot deelname in Flex Income Plan (Dit is jouw 13e maand dat je dan kan omzetten naar eigen voordelen die voor jou op dat moment interessant zijn: bv fietslease, Europese tankkaart, warranten…)Maaltijdcheques van €7 per gewerkte dag.
18. Je volgt een onthaaltraject met de juiste opleidingen om op korte termijn te kunnen groeien tot een succesvolle medewerker.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Talent acquisition specialist – global children’s rights (gcr)
Anvers
Chargé de recrutement
Offre similaire
Talent acquisition specialist - group-f jobs
Kontich
Chargé de recrutement
Offre similaire
Talent acquisition specialist
Anvers
Chargé de recrutement
Offres similaires
Emploi Ressources humaines à Anvers
Emploi Anvers
Emploi Anvers (Province)
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Emploi Ressources humaines > Emploi Chargé de recrutement > Emploi Chargé de recrutement à Anvers > Talent acquisition specialist | life sciences | Antwerpen

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder