Functieomschrijving
Trots, gedreven en betrokken: woorden die op jouw lijf geschreven zijn? Dan bezit je het VPK DNA dat zij zoeken.
Van offerte tot factuur: dankzij jouw oog voor detail en sterke communicatie draait ons aankoopproces op rolletjes. Wil jij je SAP-kennis inzetten om ons aankoopproces van A tot Z te stroomlijnen?
Wat ga je doen?
1. Je ondersteunt het aankoopteam doorheen het hele proces: van het opvragen van offertes tot de uiteindelijke facturatie.
2. Je vraagt offertes op bij zowel bestaande als nieuwe leveranciers en vergelijkt de voorstellen zorgvuldig.
3. Je verwerkt bestellingen en plaatst deze bij de gekozen leverancier via SAP.
4. Je zorgt ervoor dat alle masterdata correct en up-to-date staat, zodat leveringen en facturatie probleemloos verlopen.
5. Je volgt bestellingen nauwgezet op via bestelbonnen en stemt afwijkingen tijdig af met interne afdelingen zoals productie, technische dienst en logistiek.
6. Je controleert inkomende facturen op basis van de gemaakte afspraken en voorwaarden.
7. Je behandelt claims en zorgt ervoor dat prijs- en leveranciersgegevens in SAP steeds actueel blijven.
Profiel
Wie ben je?
8. Ervaring in een vergelijkbare functie is belangrijk. Een opleiding in logistiek, economie of een gelijkaardig domein is een pluspunt.
9. Je hebt een grondige kennis van SAP, de module MM is een pluspunt
10. Je weet je interne klanten te ondersteunen op een transparante en correcte manier
11. Je communiceert helder en transparant, en weet zowel interne als externe stakeholders correct te informeren en te betrekken (communicatie & stakeholder engagement).
12. Je werkt nauwkeurig, hebt oog voor detail en bent sterk in het organiseren van processen.
13. Je beheerst Nederlands en Engels uitstekend. Kennis van Frans is mooi meegenomen.
Aanbod
14. Een tijdelijk contract van minimum 3 maand met een aantrekkelijk loon, aangevuld met maaltijdcheques van € 8 en laptop
15. Een uitdagend machinepark waar je je technische skills kan op loslaten en uitbreiden;
16. Je komt terecht in een team van 3 collega’s
17. Fietslease via VPK + Fietsvergoeding voor al je fietskilometers van- en naar het werk;
18. Iedereen die met de fiets komt krijgt van ons een fietshelm.