Bedrijfsinformatie
Het bedrijf is gespecialiseerd in machinebouw, installatiebouw, herstellingen en onderhoud van machines en installaties voor verschillende bedrijven.
* Actief in sectoren zoals afval en recyclage, chemie, rubberindustrie, automobiel, hout, beton, glas en staal.
* Werken in bedrijven zoals Shell, ArcelorMittal en Stora Enso.
Functieomschrijving
Je werkt telkens enkele weken op verschillende bedrijven en ondersteunt daar monteurs en mechaniekers op de werkvloer.
* Je helpt bij praktische werkzaamheden binnen wisselende projecten, in plaats van langdurig op éénzelfde project te werken.
* Je voert mechanische montage uit en ondersteunt collega’s bij uiteenlopende montage- en herstelwerken.
* Je denkt actief mee na over tijdelijke of permanente oplossingen voor technische uitdagingen, met aandacht voor de deadlines van de klant.
* Je werkt nauwkeurig, houdt je werkplek ordelijk en volgt de veiligheidsregels op elk moment.
Jouw profiel
Dit heb je nodig voor de job
* Je hebt een technische opleiding in (elektro)mechanica op A2-niveau of gelijkwaardige ervaring.
* Je hebt goed redeneervermogen, leest technische plannen correct en begrijpt ze goed.
* Je hebt praktische ervaring in mechanische constructie; kennis van lassen met halfautomaat of TIG is een pluspunt.
* Je spreekt vloeiend Nederlands en beschikt over een rijbewijs B.
* Je bent leergierig en resultaatgericht, werkt zelfstandig, denkt creatief, houdt je aan regels en afspraken en functioneert goed in een team.
De ideale collega is...
Iemand die graag in teamverband werkt.
Wij bieden jou
Je loon en extralegale voordelen
Dit mag je verwachten:
* Afhankelijk van je ervaring, ligt je loon tussen de 20 en 24 euro per uur.
* Je krijgt €250 aan ecocheques bovenop je loon.
* Je bouwt al een spaarpotje op met je groepsverzekering.
* Je krijgt een hospitalisatieverzekering om je medische kosten te dekken.
* Je ontvangt €8 aan maaltijdcheques per gewerkte dag.
* Je krijgt 16 extra verlof- of ADV-dagen.
* Er is hier geen wachtdienst.
Zo zit het met je vakantie
De firma kent geen collectieve sluiting.