Voltijds - Dessel
Bedrijfsgegevens
Smet Group, gevestigd in Dessel, is een familiebedrijf met ca. werknemers dat al sinds gespecialiseerd is in diverse ondergrondse technieken en waterbehandeling. Elk bedrijf van Smet Group is expert in zijn vakgebied. Jarenlange ervaring in zeer boeiende en complexe projecten, in zowel binnen- als buitenland, maakt van Smet Group een uitstekende, betrouwbare partner.
Ons Mechanisch Atelier neemt onder andere alle mechanische herstellingen aan de boormachines en toebehoren voor hun rekening. Kortom, hun werkgebied reikt van onderhoud tot het ombouwen van zowel de verticale als de horizontale grondboormachines.
Om ons Atelier te ondersteunen zijn we op zoek naar een Teamleader/leidinggevende Mechanisch Atelier.
Waar kom jij terecht?
Je zal werken vanuit ons Mechanisch Atelier dat zich bevindt op onze site in Dessel.
Beschrijving
Als de drijvende kracht achter ons Mechanisch Atelier sta je dagelijks in voor het aansturen van jouw team en zorg je voor de verdeling van het werk. Jij fungeert voor hen als aanspreekpunt. Je doet mee de nodige bestellingen van materialen en verzorgt de nodige administratie die hierbij komt kijken.
Meer specifiek:
1. Je geeft leiding aan de techniekers en ondersteunt waar nodig met jouw expertise.
2. Je neemt de voorbereiding van het werk en de planning door met de werkvoorbereider.
3. Je zorgt ervoor dat er voldoende gereedschap beschikbaar is om te voldoen aan de onderhoudsplannen.
Profiel
4. Je hebt diepgaande kennis van mechanica en hydraulica;
5. Je bent gepassioneerd door zware technieken;
6. Je hebt al enkele jaren ervaring in een leidinggevende functie;
7. Je bent een organisatorisch talent en kan goed het overzicht behouden;
8. Je hebt leiderschapsvaardigheden en bent een echte teamspeler;
9. Je hebt een groot leervermogen;
10. Je hebt een proactieve benaderingen van problemen, met focus op oplossingen;
Aanbod
Verwacht je aan een marktconform loon met alle extras die in de bouwsector gangbaar zijn. Ook maken we je graag blij met diverse keuzes (multimedia, fietsen, ) die jij kan maken in ons cafetariaplan Mijn Smetbudget.
Verder geniet je nog van een reeks extralegale voordelen zoals maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, groepsverzekering,
Elke nieuwe collega zien we graag voor het eerst op onze onthaaldag. Daarna kan je er meteen invliegen via on-the-job-training waarbij je begeleid wordt door ervaren mensen. Daarnaast bieden wij vanaf dag één begeleiding op de werkvloer en stellen wij een peter aan om je wegwijs te maken in de werking van onze firma.
Als familiebedrijf motiveren we een ondernemersmentaliteit en bieden we onze mensen veel vrijheid om de job in te vullen op de manier die bij jou past.
Statuut Bediende