 
        
        Als kinesitherapeut maak je deel uit van een multidisciplinair team. Je staat in voor de begeleiding, fysieke revalidatie en re-activatie van de patiënten op de rugschool en ambulante revalidatie.
 * Je bent kinesitherapeut.
 * Je bent bij voorkeur manueel therapeut
 * Je communiceert op een vlotte, empathische manier met patiënten.
 * Je kan zelfstandig werken maar houdt eveneens van teamwork.
 * Je hebt een patiëntvriendelijke houding.
 * Je bent bereid om deel te nemen aan een avond- en weekendroulement.
 * Een voltijds contract van bepaalde duur (1 jaar). Bij positieve evaluatie is een verdere samenwerking mogelijk.
 * Start september 2025
 * Loon: categorie 15 (IFIC, PC 330). Jouw bruto maandloon ligt tussen 3549 euro en 5606 euro voor een voltijdse tewerkstelling (afhankelijk van anciënniteit).
Extralegale voordelen
 * Toegang tot een voordelenwebsite met tal van kortingen (Benefits at work).
 * In onze bistro geniet je van soep, hoofdgerecht en een dessert voor €4,5. Wil je thuis iemand gelukkig maken met een lekkere maaltijd? Er zijn ook meeneemmaaltijden.
 * Fietsvergoeding (€0.36 per km heen/terug), tussenkomst woon-werkverkeer of gratis openbaar vervoer.
Even uitrusten…
 * 25 verlofdagen en 12 recuperatiedagen voor een voltijdse tewerkstelling.
 * Een extra vrije dag per maand vanaf 45, 50 en 55 jaar.
We investeren in jou
 * Onthaal- en terugkomdag voor nieuwe medewerkers.
 * Ruime leer- en opleidingskansen.
Revalidatie