Functieomschrijving
In de rol van Aankoop Coördinator & Projectassistent ben je verantwoordelijk voor de aan- en afvoer van melk en nevenproducten, evenals de inkoop van verpakkingsmaterialen en andere benodigdheden. Daarnaast bied je ondersteuning aan verschillende afdelingen bij diverse projecten.
Melk & Nevenproducten
1. Je draagt bij aan de ontwikkeling van een langetermijnstrategie voor de aan- en afvoer van zuivel en bereidt contractonderhandelingen voor.
2. Je zorgt voor een optimale afstemming tussen de zuivelaanvoer en de productiebehoeften met betrekking tot kwantiteit, kwaliteit, veiligheid en prijs.
3. Je volgt de ontwikkelingen in de melkmarkt en rapporteert hierover gedetailleerde marktanalyses.
4. Je zorgt ervoor dat de aangekochte melk voldoet aan de wettelijke vereisten en de normen van Fromunion (volume, kwaliteit, prijs) door middel van regelmatige audits.
5. Je rapporteert rechtstreeks aan de Finance Manager en werkt nauw samen met het expertisecentrum van de Savencia Groep.
Hulpmaterialen
6. Je ondersteunt de inkoopafdeling bij het opstellen van contracten voor hulpgrondstoffen en verpakkingsmaterialen.
7. Je coördineert interne productietesten met nieuwe materialen (bijvoorbeeld nieuwe verpakkingen en kwalificatie van nieuwe leveranciers) en communiceert de resultaten binnen de organisatie.
8. Je beheert de inkoopadministratie in SAP, inclusief het aanmaken van leveranciers, artikelen, prijzen, aankoopvoorwaarden en de validatie van prijzen.
9. Je onderhoudt nauw contact met leveranciers over contractvoorwaarden, prijsverschillen en klachtenbehandeling.
Projectondersteuning
10. Je biedt ondersteuning aan diverse afdelingen bij het uitvoeren van projecten.
Profiel
11. Masterdiploma of gelijkwaardig door ervaring.
12. Eerste werkervaring in inkoop is een pluspunt.
13. Een uitgebreide kennis van het MS Office pakket (vnl. Excel) is essentieel, ervaring met SAP is een plus.
14. Commerciële ingesteldheid en administratief nauwkeurig
15. Vlotte communicatie in het Nederlands, Frans en Engels
Aanbod
16. Een familiale onderneming met aandacht voor de medewerkers.
17. Leuke teambuildings tijdens het jaar.
18. Een stabiele fulltime tewerkstelling. 4/5 of deeltijds ook bespreekbaar.
19. Correcte verloning volgens ervaring.