Je genoot een afgeronde technische opleiding? Of je kan echt al relevante ervaring als technieker voorleggen? En je werkt graag op verplaatsing, zowel in binnen-als buitenland? Lees dan zeker deze vacature!
Jij kan namelijk als Service Technieker aan de slag!
Waar: bij de Europese marktleider in snijmachines voor de voedselverwerkende industrie.(denk aan snijmachines voor bijvoorbeeld de kaas-, vlees- en groente-verwerkende industrie).
Als Service Technieker ondersteun je klanten met technisch advies en onderhoud. Je werkt zowel bij klanten in binnen- en buitenland als vanuit het kantoor in Kontich.
Je belangrijkste taken zijn:
1. Installeren en onderhouden van snijmachines, onderdelen en systemen
2. Oplossen van technische storingen bij klanten
3. Trainingen geven over het gebruik van de machines
4. Snijproeven uitvoeren en nieuwe toepassingen testen
5. Klantenrelaties opbouwen en een schakel zijn tussen klant en het bedrijf
6. Reizen (zowel nationaal als internationaal) is een belangrijk onderdeel van je functie. Als je niet op locatie bent, werk je vanuit het kantoor in Kontich.
Wat wij van jou vragen:
7. Een afgeronde technische opleiding (bij voorkeur elektromechanica) of relevante professionele ervaring
8. Goede communicatieve vaardigheden en administratieve nauwkeurigheid
9. Zelfstandig kunnen werken maar ook goed in teamverband
10. Flexibiliteit en de bereidheid om regelmatig te reizen
11. Een rijbewijs B en de benodigde reisdocumenten voor internationale reizen
12. Talenkennis: Nederlands en Engels zijn een must. Frans is een voordeel, en andere talen zijn een plus.
Wat wij jou bieden:
13. Een contract van onbepaalde duur, na een positieve interim periode
14. Standaard werkuren zijn van 7u tot u; overuren conform de Belgische arbeidsduurreglementering
15. verlofdagen, aangevuld met ADV-dagen
16. Een aantrekkelijk verloningspakket inclusief:
Maaltijdcheques
Ecocheques
Hospitalisatieverzekering met mogelijkheid tot aansluiten van gezinsleden
Bedrijfswagen met tankkaart voor woon-werk verkeer en privégebruik (de service wagen blijft steeds op kantoor)
Mogelijkheid tot fietsleasing
17. Werken in een innovatief, internationaal bedrijf waar je impact maakt, dat nog steeds het karakter heeft van een familiebedrijf