Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Inside sales - logistiek

Machelen (Flandre Orientale)
HAYS
Publiée le 20 mai
Description de l'offre

Brucargo – Inside sales met doorgroeimogelijkheden – Nederlands en Engels – Internationaal bedrijf – Logistieke sector – 38 verlofdagen

Je nieuwe functie:

Als Inside Sales kom je terecht in een team van 15 personen dat bestaat uit Key Accountmanagers, Business Development Managers, Inside Sales en Sales Support.



Is your CV ready If so, and you are confident this is the role for you, make sure to apply asap.

De Inside Sales zijn verantwoordelijk voor prospectie en het vergroten van het marktaandeel in luchtvracht en zeevracht bij de KMO’s. Je krijgt een eigen portefeuille die je aan de hand van duidelijke targets moet uibouwen en vergroten. Je neemt telefonisch contact op met bedrijven, volgt leads op, maakt quotes en doet hiervoor de onderhandelingen. Bij voldoende potentieel geef je dit ook door aan de sales buitendienst. Deze job als inside sales is ideaal om ervaring op te doen en zo na enkele jaren door te groeien richting een sales buitendienstfunctie.


Jouw profiel:

Voor deze job als Inside Sales is Hays op zoek naar kandidaten die

* Vlot communiceren in het Nederlands en Engels
* Bij voorkeur reeds een eerste relevante werkervaring achter de rug hebben binnen logistiek (luchtvracht/zeevracht)
* Gemotiveerde schoolverlaters met een bachelordiploma Logistiek Management komen ook in aanmerking!
* Commercieel is en door middel van telefonie erin slaagt om targets en resultaten te behalen.
* Pro-actief is en doorzettingsvermogen heeft.


De arbeidsvoorwaarden:

Het bedrijf biedt je via Hays de kans om bij een bekend internationaal bedrijf uit Brucargo terecht te komen. Vanaf de start krijg je naast een vast contract ook een aantrekkelijk salarispakket dat overeenkomt met jouw ervaring aangevuld met

* maaltijdcheques van 9 euro per dag
* groepsverzekering
* hospitalisatieverzekering
* thuiswerkvergoeding: 6,25 euro per dag
* 38 verlofdagen


Vanaf 1 jaar in dienst heb je ook de mogelijkheid om te kiezen voor een cafetariaplan.


Over de organisatie:

Onze klant is een internationaal bedrijf uit Brucargo en een bekende speler in de logistieke sector. Je komt terecht in een moderne werkomgeving waar je 39 uren per week werkt en recht hebt op 12 adv-dagen op jaarbasis. Bovendien heb je 6 extra dagen verlof waardoor je op jaarbasis 38 dagen verlof hebt! Daarnaast kan je na een uitgebreide opleiding kiezen om 2 dagen van thuis te werken. xlxgzvr Hiervoor voorzien zij alle nodige middelen zoals laptop, extra computerscherm, toetsenbord, headset, enzovoort.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Technische after sales support
Waregem
HAYS
Offre similaire
Customer service supervisor met bedrijfswagen
Gand
HAYS
Offre similaire
A-y accountant oost-vlaanderen
Gand
HAYS
Offres similaires
Recrutement HAYS
Emploi HAYS à Machelen (Flandre Orientale)
Emploi Machelen (Flandre Orientale)
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Inside Sales - LOGISTIEK

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder