Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Technical project manager | custom development

Hasselt
Spikes
De 80 000 € à 100 000 € par an
Publiée le 5 juin
Description de l'offre

Geplaatst op 20/05/2025

Voor ons Application Innovation Team zijn we op zoek naar een Project Manager met een technische achtergrond in development en uitstekende people skills.
Je bent de directe sparringpartner van de klant en zorgt ervoor dat het eindproduct perfect is afgestemd op de actuele en toekomstige vereisten.

Ons Application Innovation Team helpt klanten vooruit met slimme, future-proof applicaties op .NET en Azure. Van eerste idee tot oplevering denken ze strategisch mee, vertalen ze noden naar werkbare oplossingen en zorgen ze dat alles technisch en zakelijk klopt.

Jouw missie

Je leidt de dagelijkse stand-up meetings, vult de backlog aan, bepaalt de prioriteiten en zorgt voor een correcte planning van onze diensten.

Je durft stakeholders te challengen rond prioriteiten, timing en risico's.

Je verdiept je in de relevante ontwikkelingen op de markt en gebruikt dit, naast een grondige analyse, om een duidelijke visie rond het product te vormen.

Je zorgt voor vlotte en constructieve communicatie met de klant en het interne team.

Heb je reeds ervaring of zin om een team aan te sturen? Die mogelijkheid is er!

Je hebt enkele jaren ervaring binnen een technische IT-omgeving. Idealiter heb je reeds een rol vervuld als Scrum Master, Project Manager, Product Owner of Team Lead.

Kennis van hedendaagse frameworks en technologieën is een absolute troef.

Je beschikt over goede projectmanagementvaardigheden en bent klant- en oplossingsgericht.

Je weet interne en externe partijen te verbinden via open communicatie, waarbij je een constructieve discussie niet uit de weg gaat.

Waarom bij Spikes

* Geen bodyshopping of detachering, maar projectmatig werken met inspraak
* Uitdagende en innovatieve projecten
* Scrum/agile manier van samenwerken in autonome teams
* Kennisdeling en samenwerking binnen en buiten je technisch domein
* De sfeer, eenheid en eenvoud van een KMO-omgeving
* Kantoren in Antwerpen, Hasselt en bij jou thuis

Werken bij Spikes

Bij Spikes werk je in een innovatieve omgeving waar iedereen productief samenwerkt en elkaar ondersteunt. We hechten veel waarde aan een thuisgevoel: een werkplek waar iedereen zichzelf kan zijn, open communiceert en in autonome teams vooruit helpt.

Wij bieden een aantrekkelijk verloningspakket met extralegale voordelen, waaronder een bedrijfswagen, CAO 90 bonus, nettovergoedingen, groeps- en hospitalisatieverzekering, GSM-abonnement, fietslease, 32 verlofdagen, enzovoort.

En als kers op de taart:

Geen standaardopleidingsplan zonder resultaat, maar een eigen groeipad dat besproken wordt tijdens onze "Delivering Progress"-gesprekken, twee keer per jaar.

Iedereen kent elkaar, en de deur van onze CEO staat altijd open.

Flexibiliteit is mogelijk, bijvoorbeeld voor tandartsafspraken of het ophalen van je kinderen, mits goede afspraken.

Derde gesprek met collega’s Michiel Bienkens & Wout Vanduffel

Vierde gesprek met Chapter Lead Operations Frank van Dongen & CFO Werner Vanhees

#J-18808-Ljbffr

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Emploi Hasselt
Emploi Limbourg
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Technical Project Manager | Custom Development

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder