Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Junior buyer

Izegem
Publiée le 10 juin
Description de l'offre

Ben je klaar voor een nieuwe uitdaging als Junior Buyer? Ons team van aankopers kan jouw hulp goed gebruiken!
Je werkplek bevindt zich afwisselend in onze vestigingen in Izegem en Aalter.
In deze rol rapporteer je aan de Aankoop Manager. Daarnaast werk je nauw samen met de strategische en operationele aankopers, magazijniers, R&D, Supply Chain,… .

Takenpakket:

* We schakelen binnen enkele weken over naar een nieuw ERP systeem, Microsoft Dynamics 365. Als Key User zal je een belangrijke rol spelen in o.a. het beheer en opladen van Trade Agreements.
* Je bent proactief in het beoordelen van onze huidige leveranciers en maakt gerichte afspraken ter verbetering van onze samenwerking.
* Je bereidt dossiers voor ter optimalisatie van de kosten, leveringstermijnen en van de aankoopprocessen.
* Je staat de strategische aankopers bij in bepaalde aankoopdossiers en daarnaast heb je ook eigen aankoopdossiers.
* Je lost probleemsituaties op met betrekking tot de toegeleverde materialen.

Jouw profiel

* Je bent in het bezit van een Bachelor of Master diploma in een technische richting.
* Je hebt een zeer goede kennis van Ms Office, vnl. Excel en Word
* Daarnaast heb je kennis van ERP en kan je terugblikken op 3 à 5 jaar relevante ervaring binnen aankoop.
* Je werkt gestructureerd en bent een echte teamplayer.
* Je bent gedreven, een echte doorzetter met een gezonde dosis assertiviteit.
* Talenkennis: Nederlands en Engels. Bijkomende talen zijn een pluspunt.

Ons aanbod:

* Je komt terecht bij een internationale speler waar de waarden respect, gedrevenheid, klantgerichtheid en fierheid bovenaan staan. Go #TeamWinsol!

* Daarnaast kenmerkt Winsol zich door een open bedrijfscultuur en korte communicatielijnen. Je krijgt veel vertrouwen en verantwoordelijkheden binnen jouw rol. In deze functie heb je dan ook echt impact en zit je mee aan de tekentafel van onze toekomst.

* Winsol biedt een competitief salarispakket, aangevuld met extralegale voordelen en aangepast naar jouw ervaring en potentieel.

* We werken in een 39-uren stelsel en bieden naast wettelijk verlof en ADV ook per jaar 4 extra Winsol verlofdagen aan. Je werkt binnen een glijdend uurrooster, een ideale work-life balans! Je werkt vanuit ons hoofdkantoor in Izegem of occasioneel ook uit 1 van onze andere sites. Ook hierin bieden wij flexibiliteit.

* Het werkgeluk van onze medewerkers is heel belangrijk. We investeren in opleiding, maar ook in een leuke werfsfeer. Er worden dan ook regelmatig leuke events georganiseerd. Denk maar aan afterwork drinks, family day, teambuildings… zo creëren we #AWorkplaceToEnjoy

Interesse? Solliciteer dan meteen online. Tot binnenkort?

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Junior buyer
Izegem
Accent
Offres similaires
Emploi Izegem
Emploi Flandre Occidentale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Junior Buyer

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder