Functieomschrijving
Welke impact heb je als Business Analyst Investeringen bij NN?
Je hebt een digital first mindset:
* Gelet op INGs digital first strategie ben je vertrouwd met het invoeren en ontwikkelen van digitale concepten.
* Je weet gebruik te maken van gegevens om oplossingen te identificeren, te volgen en te optimaliseren.
Je fungeert als sleutelfiguur bij het E2E opleveren van projecten:
* Verzamelen en verduidelijken van informatie van uiteenlopende stakeholders (klanten, commercieel netwerk, compliance legal ) en de best mogelijke innovatieve oplossingen vaststellen.
* Dit alles vertalen in gedetailleerde vereisten voor IT.
* Proactief beheren van projecten: planning, communicatie, follow up en instaan voor een vlot go live proces.
* Identificeren en beheren van risicos en potentile problemen over de teams heen.
* Testen en valideren van de nieuw ontwikkelde oplossingen, om een kwaliteitsvolle oplevering te kunnen garanderen.
* Nauw samenwerken met de relevante stakeholders voor het project (architecten, producteigenaars, feature engineers en experts in klantenervaringen).
* Je zal functioneel rapporteren aan de Investment Squad Master en hirarchisch aan de NN OOT Delivery Manager.
Profiel
Wat heb jij te bieden ?
1. Je bent een collega die van aanpakken weet en dingen realiseert. Je wordt enthousiast als je anderen helpt successen behalen en wanneer je altijd een stap voor blijft. Je streeft er met andere woorden naar om frisse ideen tot leven te brengen en pakt graag uitdagingen aan in een snel veranderende en complexe omgeving.
2. Je werkt van nature gemakkelijk samen. Je hebt een luisterend oor en investeert in mensen om jullie gemeenschappelijke doelen te bereiken. Je stelt bestaande processen graag in vraag en schuift gretig creatieve oplossingen naar voren om problemen aan te pakken.
3. Je bent flexibel en stressbestendig.
4. Je bent analytisch ingesteld en gaat op een gestructureerde en verantwoordelijke manier te werk.
5. Je bent eerlijk, uiterst professioneel en in staat om problemen en doelstellingen helder uiteen te zetten.
6. Een masterdiploma of gelijkwaardig door ervaring.
7. 5 jaar ervaring in projectbeheer en een goede kennis van het identificeren van behoeften bij de stakeholders. Je weet die behoeften