Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Tig-lasser in opglabbeek

Opglabbeek
Publiée le 10 juin
Description de l'offre

✓ Je bent vertrouwd met het aflassen van constructieonderdelen zoals kokers, platen en profielen met Mig-Mag toestel

✓ Tijdens het aflassen weet je hoe je de buig- en trekspanningen onder controle kan houden zodat de onderdelen niet krom trekken.

✓ Je kan ook uit de voeten met een Tig lastoestel, voor het fijnere laswerk zoals leuningen en dunne plaatmaterialen

✓ Je kan tekeningen lezen in 2D, maar ook in 3D.

✓ Naast laswerk ga je ook constructiedelen voor-monteren zodat deze deels afgewerkt op transport kunnen naar de werf

✓ Je staat zelf in voor het onderhoud van je eigen gereedschap en zorgt er zo voor dat deze in topconditie blijven.

✓ Je overlegt steeds met onze chef-werkplaats om de prioriteiten te bepalen van de te maken stukken.

Een gepassioneerd team, een familiale sfeer, met veel afwisseling en uitdaging. Geen enkele dag is hetzelfde en er is voldoende ruimte om jezelf te stretchen naar een hoger niveau.

✓ Een mooie startloon afhankelijk van je ervaring tussen de €16,00 en € 19,00
✓ Maaltijdcheques van 7 euro per dag
✓ Ecochequeq van 250 euro per jaar
✓ Mobiliteitvergoeding/ verplaatsingvergoeding
✓ Een eigen vast voertuig voor de verplaatsing naar de werf voorzien van alle nodige gereedschappen
✓ Een vast contract na een succeesvolle looptijd van 125 gepresteerde dagen via Accent
✓ Een aangepast opleidingsprogramma en persoonlijk groeitraject zodat je jouw talenten en potentieel verder kan ontwikkelen.
✓ Een modern machinepark

Interesse? Wacht niet langer en contacteer ons op het telefoonnummer 089/32.00.20 en wie weet zit je morgen al bij onze klant voor een persoonlijk kennismakingsgesprek.

✓ Je bent minstens in het bezit van een diploma Secundair Onderwijs 3de graad lassen-constructie OF gelijkgesteld door relevante ervaring.

✓ Je hebt kennis of ervaring van verschillende metaal-bewerkingstechnieken: boren, tappen, ontbramen, zagen, slijpen, schuren.

✓ Je bent in bezit van een certificaat “hoeklas”

✓ Nauwkeurig werken is een absolute vereiste.

✓ Je bent vertrouwd met de materiaaleigenschappen van staal en RVS

✓ Je kan snel een tekening begrijpen

✓ Je bent in bezit van een rijbewijs B

✓ Volledige beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift

✓ “Handen uit de mouwen” mentaliteit

✓ Je kan goed samenwerken in groep

Kortom, we zoeken een echte aanpakker met verantwoordelijkheidsgevoel, materiaalkennis en een goede technische achtergrond.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Emploi Opglabbeek
Emploi Limbourg
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > TIG-lasser in Opglabbeek

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder