Bouw mee aan de toekomst van mobiliteit als montagemedewerker bij Volvo Car Gent en verdien direct €18,68/u aangevuld met mooie ploegenpremies!Kan jij vlot Nederlands spreken en wil jij werken in 2 ploegen of vaste nacht voor die extra tijd door de dag voor jouw privéleven? Lees dan snel verder of solliciteer meteen!(VG 458/BUOSAP)
Have you got the right qualifications and skills for this job Find out below, and hit apply to be considered.
Als montagemedewerker bij Volvo Car Gent sta je samen met je collega's in voor de assemblage van (elektrische) wagens. Je zorgt voor een vlot verloop van het productieproces door de volgende taken uit te voeren:Je monteert verschillende onderdelen aan de wagens volgens de technische instructies.Je bewaakt de kwaliteit van elke handeling die moet gebeuren.Je werkt efficiënt en veilig samen met je collega's.Je signaleert proactief eventuele afwijkingen aan de lijn.
Je communiceert vlot in het Nederlands om instructies en veiligheidsvoorschriften goed te begrijpen.Je werkt graag in een 2-ploegenstelsel waarbij je de vroege shift (05:15 - 13:15, op vrijdag tot 12:25) afwisselt met de late shift (13:15 - 21:15, op vrijdag tot 19:35). Of in een vaste nachtploeg .Je houdt ervan om nauwkeurig werk te leveren aan een productielijn. xphnsxz Je bent zoek naar een stabiele terwerkstelling op lange termijn
Je ontvangt een loon van €18,68 per uur + 11% ploegenpremie (2 ploegen) = €20,73 per uur of €18,68 per uur + 23% ploegenpremie (nachtploeg) = €22,98 per uurMaaltijdcheques €7 per werkdag2 weken betaalde opleidingVoordelige en lekkere maaltijden in het bedrijfsrestaurantExtra geschenken van Volvo Car Gent (Sinterklaasbon, eindejaarsgeschenk)Tewerkstelling op lange termijn in een 2-ploegenstelsel of vaste nachtploeg.
Productieproces, Nederlands, Nederlands