Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Hr outsourcing consultant i youconnect

Gand
The Brussels Airport Company
42 000 € par an
Publiée le 3 juillet
Description de l'offre

De outsourcingafdeling van YouConnect bestaat al even, maar groeit sterk. In deze afdeling worden beloftevolle talenten opgeleid tot sterke recruiters. Zowel pas afgestudeerden als junior HR-professionals krijgen hier de kans om zich verder te ontwikkelen en het vak te leren van ervaren specialisten. Klaar om je HR-carrière naar een hoger niveau te tillen? Lees dan zeker verder!

We bieden je de mogelijkheid te worden opgeleid tot een state-of-the-art Recruitment Consultant. We nemen je mee in de wereld van HR, laten je zien hoe jij een positieve impact kan hebben op de loopbanen van kandidaten en leren je het rekruteringsvak aan. Je doet ervaring op bij verschillende bedrijven en wordt vakkundig begeleid door een top-coach. Die begeleiding vinden we belangrijk. Enerzijds krijg je alle ruimte om te ontwikkelen, anderzijds zal je gesteund worden door een rekruteringsexpert die je dagelijks met raad en daad bijstaat.


Wat biedt YouConnect jou?

* Een functie in een gespecialiseerd rekruteringskantoor dat sinds haar oprichting 12 jaar geleden een sterke groei kende en een stevige fundering heeft.
* Een kwalitatieve, doorgedreven vakopleiding in onze Recruitment Bootcamp.
* De absolute kans om verschillende bedrijven grondig te leren kennen en er te werken op interessante projecten.
* Een personal top-coach met een hoge expertise in rekrutering die je ten allen tijde zal bijstaan en uitdagen.
* YouConnect werkt met een hart voor de maatschappij. Zo begeleiden we jaarlijks een aantal jongeren die moeilijker hun weg vinden naar de arbeidsmarkt en dragen we bij aan een aantal goede doelen die zorgvuldig worden uitgekozen. Ook jij zal kunnen participeren in projecten die jou nauw aan het hart liggen.
* Een passende en mooie verloning in lijn met je ervaring, aangevuld met interessante extralegale voordelen.

Wat zijn je verantwoordelijkheden?

We gooien je zomaar niet in het diepe. We bieden een praktische en intensieve Recruitment Bootcamp aan waarin je alle kneepjes van het vak leert. Je wordt opgeleid en begeleid om rekruteringsprojecten op te nemen bij een selectie van de vele bedrijven die met ons samenwerken.

Na het opleidingsprogramma ben je klaar voor:

* Research: Je gebruikt verschillende kanalen om de kandidaten te spotten die de juiste match zijn voor het bedrijf waar je werkt. Je gebruikt hiervoor de systemen van de bedrijven waar je projecten uitvoert.
* Voeren van telefonische screenings en/of selectiegesprekken: Je bent geïnteresseerd in wat mensen drijft en waar zij energie uit halen. Op basis van deze gesprekken zal je kandidaten weerhouden en anderen niet. Je bent hierin kritisch en legt de lat hoog voor jezelf en voor jouw klant.
* Deelname aan jobbeurzen: Afhankelijk van de wens van de klant en de initiatieven die zij nemen met betrekking tot employer branding neem je deel aan jobbeurzen en draag je hun employer brand mee uit.
* Fungeren als het eerste aanspreekpunt voor de hiring managers bij de klant: Je leidt het rekruteringsproject bij onze klant en staat in voor een vlekkeloze follow-up. Je communiceert en informeert zo duidelijk mogelijk over de voortgang van de selecties die jij voor je klant waarneemt.
* Interne mobiliteit: Je screent en selecteert eigen werknemers van de klant die solliciteren voor een nieuwe job.
* Administratie en support: Je verwerkt alle informatie in de desbetreffende systemen waarmee jouw klant werkt.
* HR-projecten: Afhankelijk van de uitdaging bij jouw klant werk je mee aan HR-projecten binnen jouw vakdomein: opbouw talent pools, overgang naar een nieuw ATS systeem, employer branding.
* Samenwerken met externe leveranciers: Je werkt nauw samen met de uitzend- en selectiekantoren van onze klanten. Ook samenwerken met Assessment Center kantoren kan hier deel van uitmaken.

Herken je jezelf hierin?

Je bent service-gericht, flexibel en leergierig. Bij elke klant zal je met andere uitdagingen te maken hebben. Je bent in de eerste plaats een natuurlijke luisteraar. Je bent nieuwsgierig, iemand die clichés doorbreekt en je blijft graven tot je de persoon die voor je zit ‘kent’.

Daarnaast ben of heb je:

* Een passie voor menselijke relaties: verbinding maken met mensen is waar je van houdt;
* Resultaatgericht, een doorzetter en gericht op het behalen van kwalitatieve resultaten;
* Positief ingesteld: je bent een optimist;
* Flexibiliteit is jouw tweede natuur, in deze rol zal je immers afwisselend op verschillende plaatsen werken en ook samenwerken met verschillende persoonlijkheden;
* Je draagt integriteit, respect en discretie hoog in het vaandel. Daar staan we immers voor in al onze samenwerkingen met kandidaten en bedrijven;
* Vous maîtrisez parfaitement le français et le néerlandais.

Over YouConnect

YouConnect is een selectiekantoor met +20 medewerkers, gespecialiseerd in executive search, permanente aanwerving en interim management voor legal, hr & compliance professionals.

Wij begeleiden kandidaten om de job te vinden die hen op het lijf geschreven is en waarin ze kunnen uitblinken. We vormen de krachtige connectie tussen bedrijven enerzijds en juridische, hr- en compliance professionals anderzijds.

We helpen om de juiste contacten te leggen en loopbanen vorm te geven die het individu doen groeien en de toekomst van de onderneming naar een hoger niveau tillen.

Interesse?

Solliciteer dan rechtstreeks via de website of contacteer Sharon De Winter voor meer informatie. Dit kan via mail sharon.dewinter@youconnect.be of op het nummer +32 498 61 82 24.

Wanneer je solliciteert, bewaren we jouw CV en alle persoonsgegevens die je opgeeft in onze databank in overeenstemming met onze privacy notice.

#J-18808-Ljbffr

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Senior associate corporate m&a | nuans law
Gand
The Brussels Airport Company
70 000 € par an
Offre similaire
Legal recruitment consultant (interim management) | youconnect
Gand
Intérim
The Brussels Airport Company
52 500 € par an
Offres similaires
Recrutement The Brussels Airport Company
Emploi The Brussels Airport Company à Gand
Emploi Gand
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > HR Outsourcing Consultant I YouConnect

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder