Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Dossierbeheerder courante dossiers

Itegem
notaris
Publiée le 28 avril
Description de l'offre

Wil je de wet toepassen ten dienste van de burger? Ben je op zoek naar een afwisselende job binnen een duidelijk omlijnd kader? Dan ben jij de ideale persoon om onze courante dossiers op te volgen. Je krijgt de mogelijkheid om autonoom en zelfstandig dossiers op te volgen in (alle) materies van het notariaat

Je rol

In de rol van dossierbeheerder courante dossiers:

1. beheer je volledig zelfstandig courante dossiers : verkopen, kredieten, schenkingen, huwelijkscontracten.
2. zie je er als verantwoordelijke voor het dossier op toe dat alle formaliteiten correct worden vervuld.
3. ben je de vertrouwenspersoon voor alle betrokken partijen (naast de notaris).
4. zal je, zodra je volledig operationeel bent, de kans hebben om je expertise uit te breiden met meer complexe dossiers .

Je profiel

5. Je behaalde een bachelordiploma rechtspraktijk of gelijkwaardig door ervaring.
6. Je hebt bij voorkeur ervaring in het notariaat of een andere juridische sector. Heb je geen ervaring in het notariaat, dan zullen we alles in het werk stellen om van deze eerste ervaring samen een succesverhaal te maken!
7. Je kan vlot overweg met de courante software (Microsoft Office) en kennis van SDP - actalibra is een pluspunt.
8. Je hebt een open, vriendelijke persoonlijkheid met aandacht voor ons cliënteel dat grotendeels uit dorpsgenoten bestaat.
9. Je hebt respect voor deadlines, het beroepsgeheim en de deontologie.
10. Je bent leergierig en deelt je kennis en vaardigheden spontaan met je collega’s.
11. Je bent een teamplayer.

Wij bieden

12. voltijds of deeltijds contract van onbepaalde duur
13. correct en motiverende verloning in overeenstemming met je verantwoordelijkheid en ervaring
14. talrijke voordelen eigen aan de sector en aan het kantoor: maaltijdcheques, hospitalisatieverzekering, aanvullend pensioenplan, verzekering inkomensverlies, eindejaarspremie, CAO-premie, verplaatsingsonkosten en ecocheques
15. gevarieerde en boeiende functie
16. nieuw, modern en goed uitgerust kantoor voorzien van alle tools om in de beste omstandigheden te kunnen werken
17. jonge, dynamische en prettige werksfeer
18. mogelijkheid tot thuiswerk
19. diverse opleidingsmogelijkheden en ruimte voor persoonlijke ontwikkeling
20. regelmatige groepsactiviteiten : team building, lunches, …

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
(notarieel) jurist bij notaris vereeken
Halle (Anvers)
CDI
Kantoor Hans Vereeken, Notaris
Juriste
Offre similaire
Notarieel jurist(e) / kandidaat-notaris
Heist-op-den-Berg
CDI
Notariskantoor Novi
Juriste
Offre similaire
(notarieel) jurist bij notaris vereeken
Halle (Anvers)
notaris
Juriste
Offres similaires
Emploi Itegem
Emploi Anvers (Province)
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Dossierbeheerder courante dossiers

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder