Bmatix maakt deel uit van de Gumption Group en is een gespecialiseerde speler in business intelligence, data engineering en information management. Met 80+ consultants in België en Luxemburg helpen wij organisaties om hun data om te zetten in inzichten die écht het verschil maken.
Wij geloven dat BI meer is dan technologie alleen.
Door inzicht te krijgen in doelstellingen en processen van onze klanten, bouwen we oplossingen die betere beslissingen mogelijk maken en duurzame groei ondersteunen.
Onze sterkte ligt in SAP en Microsoft BI-oplossingen, maar wat ons écht onderscheidt is onze aanpak: we werken als partner, duiken diep in de business-processen, begrijpen de uitdagingen en stemmen technologie af op de strategie. Het resultaat? Oplossingen afgestemd op de verwachtingen van onze klanten.
Wat je zal doen Als SAP Business Intelligence consultant werk je mee aan uiteenlopende BI-trajecten, gaande van standalone BI-projecten tot de implementatie van onze Go Beyond Analytics-oplossingen.
Afhankelijk van je interesses en ambities kan je:
SAP BI-oplossingen analyseren, ontwerpen en implementeren
Meewerken aan projecten bij klanten of via staffing-formules
Datamodellen en rapporteringsoplossingen bouwen die businessvragen beantwoorden
Klanten begeleiden in het optimaal gebruik van hun BI-landschap
Meedenken over architectuur, performantie en toekomstige uitbreidingen
Jouw profiel Minstens 3 jaar ervaring in Business Intelligence, bij voorkeur in een SAP-context
Goede kennis van het Nederlands is een must
Kennis van SAP Analytics Cloud en SAP Business Data Cloud
Ervaring met SAP BW, Business Objects, Web Intelligence, Data Services en/of CDS views is een grote plus
Je kan de noden van de Business en IT vertalen naar concrete BI-oplossingen
Je werkt graag samen met klanten en collega's
Je houdt van afwisseling en wil blijven bijleren
Wat wij bieden Een snelgroeiende, mensgerichte organisatie met sterke expertise in data & analytics
Projecten bij toonaangevende klanten in België
Een mix van projectwerk en staffing, afgestemd op jouw voorkeuren
Ruimte voor groei, opleiding en kennisdeling
Een sterke community van BI-professionals
Bmatix: Microsoft Gold Partner in Data Analytics & Data Platforms
SAP partner via zusterbedrijf TheValueChain
Kennisdelingsmomenten zoals Power BI Days en Power Platform Community PowerTalks
Databricks Associate Partner
Uitgebreid portfolio aan predefined, snel inzetbare BI-oplossingen, met focus op SAP en Microsoft technologieën
#J-18808-Ljbffr