Bedrijfsinformatie
Groeiend familiebedrijf gelegen te Lokeren. Gemakkelijke verbinding met E17 en N70. Wij zijn specialist in verwarming, sanitair, ventilatie, koeling, warmtepompen en zonneboilers. Met onze 29 jaar ervaring hechten wij veel belang aan service en kwaliteit. De zaakvoerders hebben bedrijf van haar ouders overgenomen. Werken met een 10-tal personen. Start 7u30 - 16u30, geen camionette mee naar huis overuren KB213 Staan voor proper, nauwkeurig en mooie afwerking.
Functieomschrijving
Voor de job als monteur centrale verwarming en sanitair, regio Lokeren, sta je in voor :
* Leidingen voor sanitair en centrale verwarming plaatsen of vervangen
* Badkamers afwerken
* Sanitaire toestellen plaatsen (zoals wc, douche, kraan)
* Volledige cv-installaties plaatsen (zoals gasketels, warmtepompen)
* Airco-installaties plaatsen
* Werken aan renovaties en nieuwbouw, vooral bij gezinnen
* Nog veel meer verschillende taken
Jouw profiel
Dit heb je nodig voor de job
Voor de job als monteur centrale verwarming en sanitair, regio Lokeren, heb je oog voor details en hecht je belang aan klantvriendelijkheid.
* Je hebt ervaring in het plaatsen en herstellen van installaties voor centrale verwarming en sanitair
* Je hebt ervaring in particuliere installaties
* Je kan werken in teamverband
De ideale collega is iemand...
De ideale collega is iemand die al een eerste werkervaring heeft in de wereld van de sanitaire installaties met een stabiel CV (minimum 2 jaar ervaring), die al zelfstandig kan werken.
Wij bieden jou
Je loon en extralegale voordelen
Een job in de bouwsector.
* Verloning volgens P.C. 124
* Je werkt in een 40 uren week (voltijds contract)
* 12 ADV-dagen bovenop je jaarlijkse vakantie (bouwverlof)
* Ecocheques € 115/jaar
* Pensioenpremie
* Getrouwheidspremie (9% brutojaarloon)
* Vergoeding woon-werkverkeer
* Mobiliteitsvergoeding
* Weerverletzegels (2% brutojaarloon)
* De kans om opleidingen en bijscholingen te volgen
* Je werkt meestal in de regio Lokeren
Zo zit het met je vakantie
Volgens de bouw kalender (3 weken tijdens de zomer, 2 weken tijdens de Kerstvakantie en 1 week met de Pasen) + alle wettelijke feestdagen + brugdagen.
Andere leuke voordelen
We werkt in je eigen regio, rond Lokeren, geen verre werven.