Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Hvac-specialist

Saint-Nicolas (Flandre Orientale)
Publiée le 11 février
Description de l'offre

B1-B2-B3

Wat de job inhoudt

Jij zorgt ervoor dat onze gebouwen comfortabel, gezond en efficiënt functioneren.

Als HVAC‑specialist bewaak je de werking van alle verwarmings-, ventilatie- en koelinstallaties in onze stadsgebouwen. Kort gezegd: jij laat onze gebouwen ademen.

Ben jij een technisch talent met een passie voor HVAC‑installaties en gebouwenbeheer?

Dan zoeken wij jou om het onderhoud, de opvolging en de optimalisatie van onze stadsgebouwen te versterken. Je focust op klimaat- en comfortinstallaties die zorgen voor een gezond binnenklimaat en een efficiënt gebouw.

Wat doe je?

1. Je beheert HVAC‑meldingen via MCS en monitort installaties via Johnson Controls.
2. Je voert technische interventies uit op locatie en volgt werken van onderhoudsfirma’s en aannemers op.
3. Je neemt deel aan werfvergaderingen en bewaakt de kwaliteit en visie van de stad.
4. Je bent een aanspreekpunt voor alles wat met HVAC‑onderhoud en technische werkzaamheden te maken heeft.

Wie zoeken we?

5. Je hebt een brede technische interesse in gebouwtechnieken en sterke kennis van HVAC‑technieken.
6. Je kan problemen analyseren en tot op een bepaald niveau zelf herstellingen uitvoeren (ketels, luchtgroepen, warmtepompen, airco’s …).
7. Je bent een teamspeler die vlot communiceert met collega’s, aannemers en partners.
8. Je bent praktisch ingesteld en verplaatst je regelmatig naar installaties.
9. Je wil blijven groeien in een domein waar duurzaamheid en energietransitie centraal staan.

Wat mag je verwachten?

10. Een klein, dynamisch team van specialisten in verschillende technische disciplines.
11. Ondersteuning van de teamcoördinator bij de dagelijkse planning en administratie.
12. Opleidingskansen en groeitrajecten binnen jouw vakgebied.
13. Een job waarin je écht impact hebt op het duurzaam beheer van onze stadsgebouwen.

Word jij onze nieuwe HVAC-specialist? Solliciteer en maak het verschil.

Is generated

Wie we zoeken

technisch aangelegd - positieve mindset - communicatief sterk - proactieve houding - teamspeler

Specifieke aanwervingsvoorwaarden

14. Je bent in het bezit van een bachelor diploma of daarmee gelijkgesteld onderwijs of je slaagt voor een capaciteitsproef die onderzoekt of je in staat bent te functioneren op het gevraagde niveau. De test wordt afgenomen door een gekwalificeerde selector.
15. Je bent in het bezit van een rijbewijs B of bent bereid dit binnen één jaar na indiensttreding te behalen.

Ben je laatstejaarsstudent?

Ook jij kan deelnemen. Voeg je studiebewijs toe aan je inschrijving. Je kan starten wanneer je je diploma hebt behaald.

Heb je een buitenlands diploma?

Bezorg ons dan vóór de uiterste inschrijvingsdatum een gelijkwaardigheidsattest of het bewijs dat je dit hebt aangevraagd. Hiervoor kan je terecht bij NARIC: .

Algemene voorwaarden

Bij je inschrijving voldoe je aan alle voorwaarden gesteld in het rechtspositiebesluit (inclusief de taalwetgeving):

16. Je bent tot het wettig verblijf in België en tot de Belgische arbeidsmarkt toegelaten of leerplichtig in België (voor contractuele aanstelling).
17. Je bent van onberispelijk gedrag.
18. Je geniet de burgerlijke en politieke rechten.
19. Je bent lichamelijk geschikt voor de functie
20. Je slaagt voor de selectieproeven.
Is generated

Wat we bieden

Wat mag je verwachten?

We bieden jou een contract voor onbepaalde duur met een inloopperiode van 10 maanden, waarna een evaluatie volgt.

Verloning volgens weddeschaal B1-B2-B3 (index maart 2025)

21. Bruto aanvangsloon zonder anciënniteit: 3.091,48 EUR
22. Brutoloon met 12 jaar anciënniteit: 3.590,22 EUR
23. Brutoloon met 23 jaar anciënniteit (maximum): 5.155,42 EUR

Voor deze functie telt nuttige relevante ervaring uit de privésector of als zelfstandige onbeperkt mee voor de geldelijke en schaalanciënniteit. Beroepservaring bij de overheid wordt in aanmerking genomen op voorwaarde dat ze relevant is voor de uitoefening van de functie.

Je kan een loonsimulatie opvragen via .

Extra financiële voordelen

24. Vakantiegeld
25. Eindejaarstoelage
26. Maaltijdcheques ter waarde van 8 euro per geleverde 7u36 prestaties
27. Ecocheques met maximum van 160 EUR per jaar bij voltijdse tewerkstelling
28. Hospitalisatieverzekering via Ethias
29. Aanvullend pensioen voor contractuele medewerkers (2e pensioenpijler)
30. Fietsvergoeding voor woon-werkverkeer van 0,36 EUR per km of terugbetaling abonnement openbaar vervoer
31. Mogelijkheid tot fietslease
32. Jaarlijkse cadeaubon van 40 EUR
33. Diverse voordelen: korting op een abonnement bij Sportoase De Watermolen, tussenkomst in sportieve activiteiten …

Niet-financiële voordelen

34. 30 dagen verlof bij een volledig jaar voltijdse tewerkstelling
35. 14 feestdagen
36. Flexibele werktijden voor een goede balans tussen werk en privé
37. Mogelijkheid tot telewerk (in overleg met leidinggevende)
38. Boeiende job in een aangename werksfeer en in eigen regio
39. Uitgebreid opleidingsaanbod
40. Doorgroeimogelijkheden in de organisatie via objectieve selecties
41. Groepsvormende activiteiten, personeelsfeesten en -uitstap, …

Werkplek

Je vaste werkplek is in het Techniekhuis, Industriepark-Noord 4 in Sint-Niklaas. In overleg met je leidinggevende is er ook mogelijkheid tot telewerk.

Wervingsreserve

Er wordt een wervingsreserve (voltijds/deeltijds contractueel) aangelegd met een geldigheidsduur van 2 jaar en met een bindende rangschikking van de geslaagde kandidaten in volgorde van de behaalde punten of scores.

Er is geen voorrangsregeling van kracht: de eerst gerangschikte kandidaat wordt aangesteld.

Is generated

Examenprogramma

Het selectieprogramma wordt opgemaakt door de jury volgens de bepalingen van de rechtspositieregeling.

Het bestaat uit:

42. een preselectie wanneer er twintig of meer geldige kandidaturen zijn voor een vacature, daarbij wordt door middel van een selectietechniek het aantal kandidaten beperkt
43. een gestructureerd gedragsgericht interview waarin wordt gepeild naar de motivatie en specifieke interesse voor het werkterrein en waarin wordt nagegaan in hoeverre de vaardigheden en/of de ervaring van de kandidaat beantwoorden aan de vooropgestelde competenties en taken. Tijdens het interview kan er teruggekoppeld worden naar de andere selectieonderdelen.
44. daarnaast 1 of meerdere van de volgende selectieonderdelen: praktische proeven en/of schriftelijke proeven gestandaardiseerde / geautomatiseerde selectietools (o.a. assessments, cognitieve vaardigheidstesten, persoonlijkheidsvragenlijsten, profielanalyses…). Deze proeven zijn eliminerend indien afgenomen door een extern bureau of door intern gekwalificeerde selectoren.

Voor elk onderdeel moeten de kandidaten 50 % van de punten behalen. Er worden meerdere competenties uit het competentieprofiel getest en er wordt gepeild naar de attitude van de kandidaten. In totaal moeten de kandidaten gemiddeld 60 % van de punten behalen.

Is generated

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Emploi Saint-Nicolas (Flandre Orientale)
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > HVAC-specialist

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder