Wat zijn jouw verantwoordelijkheden?
Bij Deceuninck Building Products ontwikkelen we innovatieve en duurzame oplossingen voor terras, gevel, dak en interieur. Onze producten combineren esthetiek met functionaliteit en worden vervaardigd uit hoogwaardige en milieuvriendelijke materialen. Wij verzorgen fabrikanten, aannemers, architecten, installateurs en finaal elke andere bouwprofessional met de juiste producten om elk project naar een hoger niveau te tillen.
Om extra schouders te zetten onder onze groei-ambities van onze activiteiten in de afdeling Building Products zoeken wij een product marketeer. Een nieuwe rol met een waaier aan verantwoordelijkheden waarbij je mee het verschil kan maken. Heb jij een hands-on attitude en een passie voor innovatie in de bouwsector? Dan ben jij misschien wel de persoon die wij zoeken!
Dit worden jouw hoofdverantwoordelijkheden:
1. Als product marketeer beheer je het volledige stalengamma. In samenspraak met sales uit diverse landen en met de Marketing Materials Coördinator bepaal jij de look & feel van onze stalen. Daarnaast ondersteun je het stockbeheer en het forecasting-proces van de marketing-materialen.
2. Productanalyse: Je ontwikkelt de POS-materialen zodat de USP’s van onze oplossingen goed naar voor komen. Ook sta je in voor het expo-materiaal zodat we op beurzen in het oog springen.
3. Je werkt nauw samen met het Europese marketingteam voor: Het opmaken en actualiseren van al onze bouw gerelateerde brochures Content-creatie voor organische communicatie over onze producten Het behartigen van bouw-specifieke digitale tools (Twinson-website, Materialbank,…)
4. In hoofdorde sta je in voor het beheer van de marketing toolbox die de lokale marketeers & sales kunnen hanteren voor het promoten van elk van onze oplossingen (renders, visuals, video’s, referenties, brochures, stalen etc.)
5. Je staat garant voor slagkrachtige product-lanceringen & campagnes van nieuwigheden.
Wie zoeken we?
6. Je hebt een hands-on attitude en blinkt uit in timemanagement.
7. Je behaalde een Marketingdiploma en je kan enkele jaren ervaring voorleggen.
8. Je hebt een natuurlijke interesse in de technische kant van onze producten
9. Je bent creatief en handig met digitale tools. Ervaring in het gebruik van software voor het ontwerpen en maken van brochures, zoals Adobe InDesign, Canva of vergelijkbare programma’s, is een pluspunt.
10. Je bent een teamspeler die energie haalt uit projectmanagement
11. Je spreekt vloeiend Nederlands, Engels en Frans.