Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Master rechten met interesse vastgoed

Anvers
Notaris
Publiée le 18 février
Description de l'offre

Notarisassociatie Celis & Liesse is op zoek naar een DOSSIERBEHEERDER/JURIST met interesse voor VASTGOED.

Waarom Jij Perfect In Ons Team Past

Je hebt een passie voor vastgoedrecht.
Heb je net of bijna je diploma Master Rechten op zak en sta je te popelen om je kennis in ervaring om te zetten?
Je wil werken in een groot, dynamisch notariskantoor (vlakbij het Zuid, dus altijd een excuus voor een terrasje onder de middag of na het werk).
Je houdt van een familiale sfeer en een mensgerichte aanpak, in een kantoor waar je niet verdwijnt in de massa, maar waar de notarissen en je collega's de naam van je kinderen kennen én je mopjes appreciëren.

WAT GA JE DOEN?

Je beheert vastgoeddossiers: van de klassieke aankoop tot complexe nieuwbouwprojecten.

Je staat rechtstreeks in contact met onze cliënten. Je geeft advies, lost problemen op en bent soms zelfs hun held van de dag.

Je werkt samen met notarissen en collega's, want samen weten we altijd meer.

Je blijft up-to-date met de nieuwste wetgeving, want kennis delen is bij ons een teamsport.

WAT MAG JE VERWACHTEN?

Je mag rekenen op een competitief salaris aangevuld met tal van interessante voordelen. Zo bieden wij glijdende werkuren, extra vakantiedagen bovenop diegene voorzien binnen de sector, eco-chèques, maaltijdchèques, … en laten wij nooit een gelegenheid voorbijgaan voor een gezellige teambuilding.

Daarnaast bieden wij mooie opleidingsmogelijkheden, zowel intern als extern, in functie van je noden en je ambities en dragen wij zorg voor de work-life balance van onze medewerkers.

TWIJFEL JE NOG?

Geen stress Neem gewoon contact met ons op. Dan bekijken we samen of deze functie jouw volgende avontuur wordt.

Je kan ook een kijkje nemen op onze Instagram-pagina "celisliesse.notariaat" voor enkele sfeerbeelden van ons kantoor.

CV mag verstuurd worden naar - ter attentie van Sigrid.

GDPR: Indien u hier solliciteert zullen uw CV en motivatiebrief, die onder andere identificatiegegevens, gegevens betreffende het beroep en academisch curriculum bevatten, in onze databank voor een periode van 3 jaar na afloop van de aanwervingsprocedure worden bijgehouden om redenen van gerechtvaardigd belang (Bv: contacteren voor een nieuwe job). Deze gegevens zullen niet worden verspreid naar derden tenzij met toestemming van de sollicitant of wettelijke verplichting. De sollicitant kan zijn recht op rectificatie en vernietiging uitoefenen door de notaris te contacteren op volgend e-mailadres -
Show more Show less

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Kandidaat-notaris
Anvers
CDI
Offre similaire
Kandidaat-notaris
Mortsel
CDI
Offre similaire
Kandidaat-notaris
Borgerhout
Offres similaires
Emploi Anvers
Emploi Anvers (Province)
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Master Rechten met interesse VASTGOED

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder