Voel jij je thuis in de cabine van een kraan en heb je een zwak voor grote, robuuste machines? Werk je graag buiten, op uitdagende projecten, en heb je een goed gevoel voor precisie, zelfs op lange afstand? Dan is deze functie als Machinist Longreach Rupskraan écht iets voor jou.
In deze rol werk je met gespecialiseerde rupskranen met lange giek – perfect voor baggerwerken, grondverzet aan waterwegen, sloop- of stabilisatiewerken op moeilijk bereikbare plaatsen. Jij weet hoe je kracht en controle combineert en je hebt een scherp oog voor veiligheid en stabiliteit.
Zin om je skills in te zetten op indrukwekkende werven waar geen dag hetzelfde is?
Als familiebedrijf dat uitgegroeid is naar een grote spelerbinnen de bouwsector, zoeken wij nog ervaren machinisten voor deze machine.
1. Je zal ingezet worden op verschillende werven in de ruime regio Antwerpen.
2. Hier zal je zelfstandig aan de slag gaan met de kraan, dit op een veilige manier.
3. Het is voor ons belangrijk dat we je kunnen vertrouwen, daarom zoeken we iemand met de nodige ervaring.
4. De eerste 6 maanden rij je zelfstandig naar de werf, waar je om 7u start met werken.
5. Na deze periode van 6 maanden krijg je een wagen van ons om je te verplaatsen.
Wat wij van jou vragen:
6. Ervaring met een longreach rupskraan
7. Rijbewijs B en eigen vervoer
8. VCA-attest + kennis van de Nederlandse taal.
Ervaring met 2D of 3D sturing is een pluspunt.
Wat wij jou bieden:
9. Tewerkstelling in de bouwsector: PC
10. Je zal een loon krijgen binnen categorie 4, wat start aan, euro per uur.
11. Startloon zonder ervaring €,
12. verlofdagen + ADV dagen
13. Ecocheques (max euro)
14. Extra voordelen via Benifits at Work
15. Getrouwheid aan de bouw / eindejaarspremie
16. Recht op weerverletpremie bij werkloosheid (+ €5, toeslag/dag)
17. Opbouw aanvullend pensioen in de bouwsector
18. Automatisch hospitalisatieverzekering na 2 kwartaal
19. 3 weken bouwverlof in de zomervakantie + een aantal dagen vrij te kiezen
20. Thuis tussen kerst & nieuw
21. Geen weekendwerk
22. Je kan je VCA gratis behalen via ons kantoor
Wij zien graag deze vacature eind volgende week ingevuld. Je mag er dus op rekenen dat we jou binnen de 2 werkdagen opbellen.
Word je uitgenodigd voor een eerste gesprek dan zal er gekeken worden of er een match is met onze klant, zo ja dan word je die dag nog voorgesteld als potentiële nieuwe collega. Bij het plannen van een gesprek bij de klant wordt er gekeken naar jouw beschikbaarheid en ja hoor, jouw opstart volgende week zit in de pijplijn.
Toch op zoek naar iets anders in de bouw of ben je student? We zoeken voor jou de geknipte job in Regio Turnhout - Kasterlee - Tielen - Oud-Turnhout - Ravels – Weelde – Arendonk - Retie - Dessel - Beerse - Hoogstraten – Rijkevorsel – Meer – Wuustwezel