1. Je hebt een passie voor het overdragen van kennis aan studenten.
2. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden, hebt zin voor verantwoordelijkheid en bent teamgericht.
3. Je behaalde een doctoraat in de elektrotechniek, of zal er één behalen in 2026.
4. Je hebt een goede kennis en interesse in veerkrachtige draadloze communicatie ten opzichte van elektromagnetische storingen.
5. Je hebt een C1 Nederlands of je bent Nederlandstalig.
6. Je hebt een goede kennis van de Engelse taal, zowel gesproken als geschreven.
Je biedt ondersteuning aan en bent verantwoordelijk voor verschillende labo- en oefening sessies, waaronder bijvoorbeeld:
7. Elektronica (Ba 1)
8. Communicatienetwerken (Ba 2)
9. Analoge schakelingen (Ba 2)
10. Ingenieursbeleving (Ba 1,2 en 3)
11. Projectlab (Ma)
Je werkt mee aan het vernieuwen van verschillende labo- en oefeningsessies, waaronder bijvoorbeeld:
12. Embedded DSP (Ma)
13. Elektronisch ontwerp (Ba 3)
Je biedt didactische en wetenschappelijke begeleiding aan student-assistenten en doctoraatsstudenten.
Je staat mee in voor het organiseren van studie- en infodagen.
Je ondersteunt en voert onderzoek naar veerkrachtige communicatie aan KU Leuven Brugge, binnen het departement elektrotechniek en de M-group.
De verdeling onderwijs-onderzoek is ongeveer 50%-50%.
In deze tweeledige functie zal je onderwijs verzorgen en onderzoek uitvoeren binnen het departement elektrotechniek (ESAT) van KU Leuven op de campussen Brugge en Gent.
Wij bieden een voltijdse tewerkstelling als Doctor Assistent (barema 44) van 3 jaar, uit te breiden met een tweede termijn van 3 jaar.