Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Key account manager

Beerse
CDI
Bakker & Partners
Responsable grands comptes
Publiée le 31 juillet
Description de l'offre

Voor onze klant Aurora, een toonaangevend Belgisch bedrijf, gelegen in de Kempen, actief in de school- en kantoorbenodigdheden, zijn wij op zoek naar een

Key Accountmanager Frankrijk

De Key Accountmanager is verantwoordelijk voor één key account in Frankrijk en het beïnvloeden van haar, al dan niet bij onze klant bestellende (eind)klanten. Met je creatieve ideeën en strategische aanpak geef je de Key Account maximale aandacht. Met je gestructureerde aanpak benader je ook alle (eind) klanten van de key account om hen in de komende jaren te laten groeien.

TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN

Markt en klanten analyse van de key account: Je brengt de key account volledig in kaart op vlak van omzet, marges, volume en potentieel. Je schrijft een strategisch plan hoe je deze key account de komende jaren aandacht gaat geven.

Uitbouwen van de key account: Je benadert de key account en haar (eind)klanten gestructureerd en je bouwt langdurige klantenrelaties met hen uit door mee na te denken over het beste partnership. Je werkt proactief en zorgt dat je op C-level en op operationeel niveau een goede gesprekspartner bent.

Marktverkenning en productontwikkeling: Samen met het team werk je nieuwe product-key account combinaties uit en test je deze in de praktijk.

Verantwoordelijkheid voor je eigen salescyclus: Jij bent de eigenaar van het volledige proces en rapporteert aan de Sales Director.

Samenwerken met interne teams: Je wordt ondersteunt door een interne accountmanager voor offertes, marktinzichten en product informatie waarbij jij als Key accountmanager wel zelf alles opvolgt van A tot Z.

Het profiel

* Je hebt een bachelor- of masterdiploma, of gelijkwaardig door ervaring
* Je hebt ervaring als key accountmanager en je houdt van netwerken, bent resultaatgericht en bouwt graag aan langdurige klantrelaties
* Je hebt bij voorkeur al ervaring met de Franse markt en B2B-verkoop. Ervaring in een productie omgeving is een plus
* Je ziet het behalen van doelstellingen als een uitdaging en hebt de nodige ambitie om ook de eindklanten van de key account te veroveren
* Je beheerst het Nederlands en Frans vloeiend in woord en geschrift
* Je bent bedreven in MS Office, vooral in Excel
* Je houdt van een challenge, bent zelfsturend en autonoom alsook een echte teamplayer. Je haalt je energie uit je resultaten, teamwork en de impact die je kan hebben in een organisatie in verandering
* Je bent bereid om voor deze functie naar Frankrijk te reizen. De overige dagen ben je op kantoor in Beerse met ook de mogelijkheid om in overleg een dag per week thuis te werken.

Het aanbod

Je krijgt een een sleutelrol in hun groeiverhaal: Jij krijgt de kans om vanaf het begin een belangrijke bijdrage te leveren aan hun internationale expansie.

Afwisseling en verantwoordelijkheid: Geen dag is hetzelfde in deze dynamische functie.

Stabiele omgeving: Je werkt binnen een familiebedrijf met een lange geschiedenis, waar stabiliteit en innovatie hand in hand gaan.

Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden: Een competitief salaris met extra voordelen zoals een bedrijfswagen, maaltijdcheques en uitgebreide groepsverzekering.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Recrutement Bakker & Partners
Emploi Bakker & Partners à Beerse
Emploi Commerce à Beerse
Emploi Beerse
Emploi Anvers (Province)
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Emploi Commerce > Emploi Responsable grands comptes > Emploi Responsable grands comptes à Beerse > Key Account Manager

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder