Wat ga je doen?
Voor een toonaangevend en innovatief productiebedrijf actief in de voedselverwerkende industrie zijn we op zoek naar een International Sales Manager voor de regio Noord-, Centraal- en Oost-Europa. Dit bedrijf ontwerpt, assembleert en verkoopt hoogtechnologische snijmachines die wereldwijd worden ingezet bij de industriële verwerking van voeding. Hun succes is gebaseerd op continue innovatie, sterke klantgerichtheid en een bedrijfscultuur die inzet op persoonlijke groei, ondernemerschap en samenwerking. Als International Sales Manager ben jij de drijvende kracht achter de commerciële groei in jouw regio. Je werkt nauw samen met een netwerk van lokale partners (agenten en distributeurs) en begeleidt hen in het volledige verkoopproces – van prospectie tot aftersales. Je combineert een strategische blik met een hands-on aanpak: je ontwikkelt commerciële plannen, ondersteunt partners en bouwt duurzame relaties op met klanten in verschillende segmenten van de voedingsindustrie (zoals groenten, vlees, kaas …). - Jouw taken Partnerbeheer: Aansturen, ondersteunen en motiveren van lokale agenten en distributeurs; zorgen voor kennisdeling en commerciële focus. Verkoopondersteuning: Samen met partners klanten bezoeken, technische toelichting geven, offertes opstellen en onderhandelingen voeren. Business Development: Nieuwe marktkansen identificeren en projecten met hoog potentieel verder ontwikkelen. Marktanalyse: Trends, concurrentie en klantbehoeften opvolgen en hier proactief op inspelen. Structuur & Rapportering: Duidelijke prioriteiten stellen en rapporteren aan het salesmanagement.
Wie ben jij? m/v/x
1. Je voelt je thuis in een technologische omgeving en combineert commerciële flair met technische interesse.
2. Je hebt ervaring in het aansturen van agenten en distributeurs in meerdere landen.
3. Je bent communicatief sterk, motiverend en werkt gestructureerd en resultaatgericht.
4. Je bent bereid om regelmatig te reizen (ongeveer 40%).
Opleiding: Je beschikt over een hogere opleiding en hebt al enkele jaren ervaring in internationale B2B-verkoop van investeringsgoederen (idealiter binnen de industriële of voedingssector).
Vakkennis: Je voelt je thuis in een technologische omgeving en combineert commerciële flair met technische interesse. Je hebt ervaring in het aansturen van agenten en distributeurs in meerdere landen.
Talenkennis: Je spreekt vloeiend Nederlands en Engels; kennis van andere talen is een pluspunt.
Attesten: nvt
Wat bieden wij jou?
5. Een contract op interimbasis met optie vast, 40u/week met glijdend uurrooster
6. 20 verlofdagen + 12 ADV-dagen
7. Een aantrekkelijk salarispakket met extralegale voordelen:
8. Groeps- en hospitalisatieverzekering (met optie voor gezinsleden)
9. Maaltijdcheques
10. Bedrijfswagen
11. Mogelijkheid tot fietsleasing na 6 maanden
12. Werken in een internationaal groeiend bedrijf met familiale sfeer en ruimte voor initiatief
13. Echte doorgroeimogelijkheden bij bewezen succes