Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

It is lisa team leader

Bruxelles
Team leader
Publiée le 26 août
Description de l'offre

Dit is jouw topjob

Je bent verantwoordelijk voor een team van ongeveer 15 à 20 medewerkers.

1. Samen met de delivery-verantwoordelijken van het departement zorg je voor een soepele organisatie, afstemming en coördinatie van de uitvoering van de projecten IS Life Lisa die aan je team worden toegewezen.
2. Je organiseert het onderhoud van Life-applicaties, garandeert hun stabiliteit en zorgt ervoor dat eventuele incidenten snel en efficiënt worden afgehandeld.
3. Je beheert de Lisa Portfolio resources van de afdeling IS Life en bent verantwoordelijk voor de integratie van alle resources in het team.
4. Je anticipeert op en past de capaciteit van je teams aan volgens de behoeften.
5. Je zorgt voor volledige afstemming met de andere IT-teams.
6. Je houdt toezicht op de planning van de interne delivery van het team.
7. Je draagt teamspirit hoog in het vaandel en stimuleert de ontwikkeling van je medewerkers.

Dit ben jij helemaal!

8. Je hebt een masterdiploma (of een gelijkwaardige ervaring) en een ruime ervaring in het beheer van resources.
9. Je bent ondernemend, georganiseerd, nauwkeurig en resultaatgericht. Je analyses zijn strikt en nauwkeurig, maar je geeft ook blijk van flexibiliteit.
10. Je bent een echte teamspeler en je coacht, motiveert en ondersteunt je collega's in hun ontwikkeling.
11. Ben je tweetalig? Super! Beheers je ook het Engels vrij goed? Fantastisch!

Dit wil je toch niet missen?

12. Je krijgt een loonpakket met heel wat voordelen. Een deel daarvan kan je zelf samenstellen.Een leasewagen, extra verlof of verzekeringen?Jij kiest.
13. Jouw welzijnstaat voorop. Daarom zet AG in op een sportief en inspirerend welzijnsprogramma. Toegankelijk voor iedereen.
14. Flexibele werkuren? Thuiswerken tot drie dagen per week? Bij AG kan het.
15. Je krijgt de kans om jezelf voortdurend te ontwikkelen. Meteen breed aanbod aan opleidingenleer je voortdurend vaardigheden bij. Zo geef je jezelf, en je carrière een boost.
16. Binnen AGveranderen van functie? En dan zo je comfortzone uitbreiden? Ook dat kan. Jouw carrière, jouw keuze.
17. Je komt terecht in eendynamische, duurzame werkomgeving.Waar de kantoren ruimte geven om slim samen te werken. En om je volledig te kunnen geven.

Ga het avontuur aan

Helemaal verkocht? Druk op de knop om vandaag nog te solliciteren.
Heb je bepaalde ondersteuning nodig voor of tijdens het selectieproces, dan helpen we jou graag.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Team leader it middleware
Schaerbeek
Smals
Team leader
Offre similaire
Team lead it analyst
Saint-Gilles
Smals
Team leader
Offre similaire
Team lead data engineer
Bruxelles
Partenamut
Team leader
Offres similaires
Emploi Gestion à Bruxelles
Emploi Bruxelles
Emploi Bruxelles-Capitale
Accueil > Emploi > Emploi Gestion > Emploi Team leader > Emploi Team leader à Bruxelles > IT IS LISA Team Leader

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder