Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Quality assurance manager

Wommelgem
Badenoch & Clark
Publiée le Publiée il y a 22 h
Description de l'offre

🚀 Quality Manager gezocht


De Autajon Groep is een internationale speler in verpakking en etiketten, met meer dan 4.200 medewerkers in Europa, de VS en China en een omzet van €750 miljoen+. Onze Belgische vestiging in Wommelgem telt zo’n 130 collega’s en produceert hoogwaardige zelfklevende etiketten voor klanten in farmacie, cosmetica, voeding, petrochemie en industrie.

Wat hun uniek maakt? Internationale expertise, technologische innovatie én een hecht team waar kwaliteit écht centraal staat.


Jouw uitdaging als Quality Manager:


* Leiding geven aan een team van 6 collega’s en samenwerken met productie, management en klanten om onze kwaliteitsstandaarden te bewaken én continu te verbeteren.
* Ontwikkelen, implementeren en optimaliseren van het QHSE-beleid en het kwaliteitsmanagementsysteem.
* Voorbereiden van audits, opvolgen van klachten en afwijkingen, en adviseren over procesverbeteringen.
* Bewaken van internationale normen en klantvereisten, inclusief HACCP en GMP.
* Het kwaliteitsbewustzijn in de organisatie versterken door coaching en opleiding van medewerkers.


Wat wij zoeken:


* Bachelor of master in een relevante richting (kwaliteitsmanagement, chemie, voedingstechnologie, grafische technologie…).
* Minimaal 5 jaar ervaring in een kwaliteitsfunctie, bij voorkeur in verpakkings-, grafische-, voedings- of farmaceutische industrie.
* Kennis van ISO 9001, BRCGS Packaging Materials, HACCP en GMP.
* Analytisch, gestructureerd, pragmatisch én een coachende leider die een team kan motiveren.
* Vlot in Nederlands en Engels (Frans is een plus).



Wat je krijgt:

* Een sleutelrol in een innovatieve productieomgeving en deel uitmaken van het Management Team.
* Internationale klanten en projecten binnen voeding en farmacie.
* Ruimte voor initiatief, verbetering en persoonlijke ontwikkeling.
* Vast contract van 40u/week met een competitief salarispakket.
* Uitgebreid extralegaal voordeelspakket: bedrijfswagen, laptop, gsm, groepsverzekering, hospitalisatie, maaltijd- & eco-cheques, 32 vakantiedagen + 2 extra, fietsleasing…


Bij Autajon ga je niet alleen voor kwaliteit in producten, maar ook voor kwaliteit in je team en processen. Klaar om je stempel te drukken en mee te bouwen aan onze verdere groei?

đź“© Laat van je horen en ontdek de mogelijkheden!


Elien.vanquekelberghe@badenochandclark.be

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Customer project representative
Wommelgem
CDI
Badenoch & Clark
Offres similaires
Recrutement Badenoch & Clark
Emploi Badenoch & Clark Ă  Wommelgem
Emploi Wommelgem
Emploi Anvers (Province)
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Quality Assurance Manager

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par mĂ©tier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociĂ©tĂ©s
  • Emploi par localitĂ©

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder