FunctieVivaldis Construct zoekt EEN MEEWERKEND CHAUFFEUR CE
Waar moet je zijn?
Vertrekken met de camion
Hoeveel is meewerken?
Dit is afhankelijk van week tot week!De ene week zal je enkel rijden, de andere week zal je 80% rijden en nog een andere week zal je 50% rijden en de rest meewerken.
Hier heb je kennis van:
Het uitvoeren van allerhande soorten grondwerkenKan rijden met oplegger met kiptrailerVerplaatsen machines met diepladerAanvoer asfalt met oplegger/kipperHet rijden met de vrachtwagen Het vervoeren van bouwmaterialenProfielWat wij verwachten van jou:
Je hebt reeds ervaring in een bovenstaande functieJe ben matuur en kan zelfstandig werkenJe bent verstandig in het verkeerJe bent bereid om mee te werken op de werf (niet puur rijden)
Driving skills:
Je bent in het bezit van een geldig CE rijbewijs + code 95Wat je van ons krijgtWhat's in it for you?
20 dagen vakantie, 12 inhaalrustdagen, aantal collectieve rustdagen, jaarlijkse zomervakantie van min. 4 wekenAfgestemd op jouw ervaring, wordt er een aantrekkelijk loonpakket voorzien. Ka-ching! min. tussen 17,243 en 20,65 euro per uurVast contract na korte inloopperiode of onmiddellijk vastJe komt terecht in een zeer stabiel bedrijf, die niet enkel zegt dat ze veiligheid voorop zet, maar het ook doet!Zeer weinig verloop van personeel, hier kan je echt op je pensioen gaan Tijdens de winterperiode zijn er tal van winteropleidingenJe werkt met degelijk en modern materiaalWerkkledij is van zeer goede kwaliteit, niet enkel schoenen en een broek
Overtuigd van deze vacature? Solliciteer snel via onderstaande knop of bel/schrijf naar Kyelle en Dasja!
oostende@vivaldisconstruct.be
059 80 82 89