De HR-experten van Talentus brengen jou in contact met je toekomstige werkgever. Deze gepassioneerde specialisten werken voor middelgrote Belgische ondernemingen. Zij maken er hun missie van om jouw talent te laten openbloeien in een job die je als gegoten zit.
Functieomschrijving
Als technieker ben je de sleutel in het onderhouden van de gebouwen en infrastructuur. Het team bestaat uit 2 mensen, inclusief jij maar je bent wel grotendeels alleen de baan op.
Concreet bestaat jouw takenpakket uit:
* Je zorgt voor het onderhoud, controles en testen van se sprinkler installaties, generators en noodverlichting;
* Je lost technische storingen op;
* Je staat mee in voor het onderhoud van de kantoren en gebouwen op de verschillende vestigingen;
* Je bent dan ook regelmatig de baan op;
* Je werkt nauw samen met je collega technieker, onderaannemers of leveranciers;
* Je rapporteert dagelijks aan de facility director.
Functie-eisen
Als technieker bij onze klant kom je terecht in een zeer gevarieerde functie. Voor deze functie zoeken wij iemand die:
* Genoten heeft van een technische opleiding of gelijkwaardig door ervaring;
* Je beschikt over een kennis elektriciteit;
* Je werkt graag aan technische installaties;
* Je bent zeer gemotiveerd en hebt een hands-on mentaliteit;
* Je bent flexibel en verplaatst je tussen de verschillende vestigingen;
* Je werkt in dag uren;
* Je bent in het bezit van een rijbewijs B.
Organisatie- en afdelingomschrijving
Onze klant, gevestigd in het bruisende Mechelen, is de toonaangevende naam in België op het gebied van algemene opslag en extern informatiebeheer. Hun focus ligt op het veilig bewaren, beheren, digitaliseren en beschikbaar stellen van archieven. Ze streven voortdurend naar de hoogste kwaliteit, veiligheidsnormen en vertrouwelijkheid.
Aanbod
Als technieker heb je recht op een mooi loonpakket en voordelen:
* De job betreft een voltijdse functie met dag uren;
* Je hebt recht op een aantrekkelijk bruto loon aangevuld met extralegale voordelen zoals maaltijdcheques, een hospitalisatieverzekering en een groepsverzekering;
* Je krijgt een firmawagen die je mag gebruiken voor professioneel gebruik;
* Bij opstart krijg je een intensieve opleiding on-the-job
* De baan zelf is zeer gevarieerd en uitdagend waardoor je nooit een saai moment zal ervaren, de leuke collega’s zijn ook een fijne bonus
* Je komt terecht in een groeiende en dynamische werkomgeving