Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Security engineer

Termonde
IT1
40 000 € par an
Publiée le 22 octobre
Description de l'offre

Join to apply for the SECURITY ENGINEER role at IT1

Join to apply for the SECURITY ENGINEER role at IT1

Get AI-powered advice on this job and more exclusive features.

In een wereld waar digitale dreigingen steeds complexer worden, is cybersecurity geen luxe meer – het is een noodzaak. Bij IT1 geloven we dat échte veiligheid begint met mensen die alert zijn, verantwoordelijkheid nemen en willen groeien in hun vak. Als (Junior) Security Engineer krijg jij de kans om vanaf dag één mee te bouwen aan de digitale weerbaarheid van onze klanten.

Je missie? Klantomgevingen actief bewaken, kwetsbaarheden opsporen en helpen oplossen, en als eerste aanspreekpunt optreden bij incidenten. Slechts een eerste, korte ervaring? Geen probleem. Wat we wél zoeken is iemand met goesting, verantwoordelijkheidszin en een scherp oog voor detail.

Hoe ziet jouw dag eruit?

Je komt terecht in een operationeel securityteam waar je stap voor stap wordt ingewerkt. Onder begeleiding van ervaren collega’s krijg je volgende verantwoordelijkheden:


Monitoring & Patchmanagement

Je monitort klantomgevingen en zorgt ervoor dat systemen up-to-date blijven. Je detecteert ontbrekende patches, rapporteert hierover en coördineert de installatie ervan. Je helpt mee om een proactieve monitoringcultuur uit te bouwen.


Vulnerability Management

Wanneer er kwetsbaarheden opduiken, help jij bij de analyse en opvolging van de oplossing. Dit is een intensief proces dat nauwkeurigheid en doorzettingsvermogen vereist.


Incident Response (Eerstelijns)

Bij incidenten (zoals phishing) ben jij het eerste aanspreekpunt. Je voert een eerste analyse uit en escaleert indien nodig naar het juiste team.


Threat Intelligence

Je volgt actuele dreigingen op en helpt inschatten of en hoe deze een impact kunnen hebben op onze klanten. Je onderscheidt potentiële risico’s van reële bedreigingen en zorgt ervoor dat we snel en gepast kunnen reageren wanneer dat nodig is.

Naast bovenstaande verantwoordelijkheden sta je ook in voor het geven van opleidingen en webinars, hoofdzakelijk binnen IT1 aan je collega’s maar af en toe zal je ook klanten ondersteunen hierin.


Wat bieden we je?

* Een boeiende job in een dynamisch en financieel gezond bedrijf in expansie met aangename en gedreven collega’s
* Permanente upgrading van eigen vakkennis door middel van zelfstudie, interne en externe opleidingen en certificatietrajecten
* Innovatietrajecten in beperkt team (sales, tech, project) ter onderzoek en specialisatie in een specifiek oplossingsdomein (werkposten, cloudservices, networking,…)
* Microbonus systeem op basis van teamappreciatie
* Deelname in het groepsbonussyteem op basis van behaalde bedrijfsresultaten
* Smartphone en laptop
* Hospitalisatieverzekering


Wie zoeken we?

* Je hebt een grote interesse in cybersecurity
* Je genoot een hogere, relevante opleiding en/of hebt een eerste, relevante werkervaring
* Je begrijpt basisconcepten van netwerken, systemen en IT-beheer
* Je werkt gestructureerd en nauwkeurig, met oog voor risico’s en details
* Je bent leergierig, communicatief en niet bang om vragen te stellen
* Je spreekt vlot Nederlands en Engels, Frans is een meerwaarde


Seniority level

* Entry level


Employment type

* Full-time


Job function

* Information Technology
#J-18808-Ljbffr

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Emploi Termonde
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > SECURITY ENGINEER

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder