Wat houdt de functie in en wat zijn je verantwoordelijkheden?
* Als Proces engineer ben je verantwoordelijk voor het maken van tijdstudies, analyseren, optimaliseren en verbeteren van productieprocessen.
* Je draagt bij aan een continue verbetercultuur binnen de organisatie, door standaardisatie en digitaliseren van operationele processen.
* Je werkt nauw samen met alle interne afdelingen binnen Bewel om de efficiëntie, veiligheid, duurzaamheid en productkwaliteit te verhogen.
Meer concreet:
* Tijdstudies: Van een mogelijke opdracht alle stappen definiëren en omzetten naar een tijdsindicatie van verwerking.
* Lay-out & werkplekinrichting: Optimaliseren van werkpostinrichting.
* Projectwerk: Leiding nemen in implementatie van nieuwe opdrachten, verbeteringsprojecten of implementatie van nieuwe technologieën met impact op processen, tools of klantbeleving.
* Procesverbetering: Voorstellen en implementeren van optimalisaties op basis van LEAN-principes, Six Sigma of andere verbetermethodes.
* Data-analyse: Verzamelen en analyseren van procesdata om prestaties te monitoren en te verbeteren. Visualiseren van KPI's en procesdata ter ondersteuning van beslissingen.
* Documentatie: Opstellen en up-to-date houden van procesbeschrijvingen, werkinstructies en rapporten.
* Samenwerking: Nauwe samenwerking met sales, operations, kwaliteit, IT en facilities.
* Veiligheid en milieu: Zorgen voor regelgeving en naleving van veiligheids-, milieu- en kwaliteitsnormen.
* Change management: Medewerkers begeleiden bij veranderingen in processen of systemen via training en ondersteuning.
Wie zoeken we?
* Je hebt ervaring met Lean Manufacturing, Six Sigma of andere verbetermethodes.
* Je hebt een goede kennis van procesautomatisering en industriële systemen.
* Je hebt kennis van verpakkingsmachines, lijnconfiguraties en instelparameters.
* Je hebt ervaring met data-analyse en/of statische software.
* Je hebt kennis van ISO-normen (voeding-medisch-automotive).
* Je beschikt over een bachelor/master in een technische/operations richting.
* Je hebt meer dan 5 jaar ervaring op gebied van productieprocessen.
* Je hebt een analytisch sterk en probleemoplossend denkvermogen.
* Je handelt proactief en resultaatsgericht.
* Je hebt een hands-on mentaliteit en bent sterk betrokken bij de werkvloer.
Wat bieden wij?
* Werken binnen een ruim en hecht team.
* Een contract voor onbepaalde duur.
* Een competitief verloningspakket met enkele leuke extra's (, fietslease, …).
* Ontwikkelingsmogelijkheden in de functie en als persoon.
* Aandacht voor balans tussen werk en leven (vrij te kiezen verlof, aanvullende sectorale verlofdagen, …).
* Voldoening door je bijdrage aan een maatschappelijk waardevol project.
Dit is jouw droomjob Wat moet je nu doen? Mail je sollicitatiebrief met uitgebreid cv naar
Hoe gaan we te werk in onze zoektocht?
1. Eerste selectie: we beoordelen je CV en motivatie en maken hier al een eerste selectie.
2. Telefonische screening: we stemmen de onderlinge verwachtingen telefonisch af en indien deze overeen komen nodigen we geschikte kandidaten uit voor een gesprek.
3. Kennismakingsgesprek: tijdens dit gesprek leren we elkaar beter kennen en bespreken we je motivatie en ervaring.
4. Tweede gesprek: hier wordt er dieper ingegaan op jouw inzichten en op de match tussen jouw verwachtingen en behoeften en die van Bewel.
5. Aanbod: als er een match is, ontvang je een contractvoorstel.
6. Welkom Bij aanvaarden van het voorstel, verwelkomen we je graag binnen ons team.