Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Consultant/manager port projects

Anvers
Belgie Vacature
Consultant management
60 000 € par an
Publiée le 5 octobre
Description de l'offre

Join to apply for the consultant/manager port projects role at Belgie Vacature

Taken en verantwoordelijkheden

Wil jij richting geven aan de toekomst van havens wereldwijd? Bij Port of Antwerp-Bruges International (POABI) krijg je de kans om je talenten in te zetten in een unieke mix van consultancy, strategie en internationale vertegenwoordiging - en tegelijk impact te maken op de duurzame groei van havens in alle continenten.

Jouw uitdaging PoABI is het internationale dochterbedrijf van Port of Antwerp-Bruges en groeit snel. Als consultant / manager Port Projects werk je mee aan internationale projecten die havens en ministeries klaarstomen voor de toekomst.

* Strategie & ontwikkeling Je ontwikkelt strategische aanbevelingen en masterplannen, zoals de 5-jaarlijkse review van Porto do Açu (Brazilië), en schrijft business cases voor nieuwe havens, bv. de positionering van een deep-sea haven in Namibië.
* Marktanalyses & innovatie - financieel Je voert financiële en strategische studies uit die de basis vormen voor belangrijke investeringsbeslissingen. Zo analyseer je bijvoorbeeld importstromen van windturbines voor de haven van Duqm (Oman), werk je mee aan de marktanalyse voor een nieuwe haventerminal in Egypte en begeleid je een stakeholderbevraging rond logistieke corridors in West-Afrika in het kader van het EU Global Gateway-project. Daarnaast maak je financiële analyses en businessplannen, bijvoorbeeld voor een nieuwe pijpleidingmaatschappij in Brazilië die inspeelt op de groene transitie.
* Internationale vertegenwoordiging & business development Je vertegenwoordigt POABI op handelsmissies, conferenties en roadshows, ontvangt delegaties en ambassades in het Havenhuis en bouwt duurzame relaties met high-level decision makers (CEO’s, ministers, directeuren-generaal). Daarnaast schrijf je mee aan offertes en voorstellen om nieuwe opportuniteiten concreet te maken en projecten binnen te halen.

Profiel kandidaat

* Je behaalde een masterdiploma (bij voorkeur TEW, Handelsingenieur, Rechten of Internationale Betrekkingen)
* Je beschikt over minstens 5 jaar ervaring in consultancy, strategie of business development; kennis van havens of logistiek is een troef, maar geen must
* Je kan complexe materie helder structureren en presenteren aan klanten en stakeholders
* Jouw sterktes? Je toont je analytisch sterk, je bent communicatief en je legt vlot contacten met collega’s en externen. Je hebt een open blik en je voelt je goed in een multiculturele omgeving
* Talenkennis is essentieel: je spreekt en schrijft vloeiend Nederlands, Frans en Engels
* Durf, verbinding en duurzame impact zijn waarden waarin jij je helemaal kan vinden

Geboden wordt

* Internationale impact & duurzame verandering - je werkt op projecten in Afrika, Azië, Latijns-Amerika en het Midden-Oosten, met tastbare resultaten op het vlak van duurzame groei, digitalisering en efficiëntie van havens
* Samenwerken & verbinding - je maakt deel uit van een hecht team waar kennisdeling, elkaar uitdagen en samen successen vieren vanzelfsprekend zijn, met een bereikbaar managementteam, korte lijnen en een vlakke structuur die samenwerking echt versterkt
* Durf & autonomie - je krijgt de vrijheid om je werk te plannen, vernieuwende ideeën te formuleren en verantwoordelijkheid te nemen in uitdagende contexten
* Inspirerende werkplek - je uitvalsbasis is het iconische Havenhuis in Antwerpen, maar je bent regelmatig kort in het buitenland voor opdrachten (gemiddeld één week per maand, vooral buiten Europa)
* Aantrekkelijke voorwaarden - een marktconform salaris met uitgebreid pakket extralegale voordelen (o.a. maaltijd- en ecocheques, sport- en cultuurcheques, hospitalisatie- en groepsverzekering, invaliditeitsverzekering) en vergoedingen voor buitenlandse missies

Interesse? Bij interesse voor deze functie mag je ons je CV en motivatiebrief zo snel mogelijk bezorgen.

Verloop Van Het Selectietraject

* Kennismakingsgesprek
* Gesprek met case

We merken dat kandidaten zich niet altijd bewust zijn dat POABI een internationale dochteronderneming is van Port of Antwerp-Bruges, met een eigen missie, context en werking. Daarom vragen we je om je goed voor te bereiden op het kennismakingsgesprek: verdiep je in PoABI als organisatie en in de inhoud van de functie waarvoor je solliciteert. Een goede voorbereiding maakt het gesprek niet alleen aangenamer, maar geeft ons ook een beter beeld van jouw motivatie en fit.

We zijn op dit moment nog geen echte weerspiegeling van de maatschappij vandaag. Daar willen we aan werken. Want we geloven in de kracht van verschil en diversiteit, met gelijke kansen voor iedereen.

#J-18808-Ljbffr

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Consultant/manager port projects
Anvers
Belgie Vacature
Consultant management
70 000 € par an
Offre similaire
Consultant management systemen
Anvers
Consultant management
Offre similaire
Consultant/manager port projects
Anvers
Consultant management
Offres similaires
Emploi Ressources humaines à Anvers
Emploi Anvers
Emploi Anvers (Province)
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Emploi Ressources humaines > Emploi Consultant management > Emploi Consultant management à Anvers > consultant/manager port projects

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder