Jij zorgt ervoor dat alles — van grondstof tot eindproduct — voldoet aan de hoogste normen.
Je werkt nauw samen met zowel het labo als de productieafdeling en draagt actief bij aan onze continue verbetercultuur.
Wat ga je doen?
Je stelt HACCP- en GMP-procedures op, vertaalt deze naar de werkvloer en zorgt dat iedereen weet wat kwaliteit écht betekent.
Je bewaakt de naleving van onze kwaliteitsprocedures in het labo en op de productievloer.
Je ondersteunt externe audits (zoals BRC en IFS) en zorgt dat we steeds klaar zijn voor inspectie.
Je biedt ondersteuning aan het labo bij vragen of analyses en fungeert als backup voor de QC-laborant.
Je denkt proactief mee over kwaliteitsverbeteringen en neemt initiatief om processen efficiënter en veiliger te maken.ProfielWie ben jij?
Je hebt een diploma als laborant of voedingstechnoloog (graduaat/bachelor) — of je beschikt over relevante praktijkervaring die dit ruimschoots compenseert.
Je hebt kennis van microbiologische technieken, kwaliteitssystemen, HACCP en GMP.
Je werkt graag met cijfers, hebt een oog voor detail en denkt analytisch.
Je hebt een passie voor de voedingssector en streeft naar kwaliteit in alles wat je doet.
Je kan vlot overweg met MS Office (Word, Excel, PowerPoint, …).
AanbodWat bieden wij jou?
Een boeiende en afwisselende functie in een groeiende organisatie binnen de voedingssector. Ruimte voor initiatief en persoonlijke ontwikkeling.
Een hecht team waarin kwaliteit, samenwerking en plezier centraal staan.
Klaar om jouw carrière smaak te geven? Solliciteer vandaag nog en word onze nieuwe QA Support Medewerker!
Interesse? Solliciteer dan via de blauwe knop “SOLLICITEER”.
Heb je nog verdere vragen? Dan mag je mailen naar hasselt.182@adecco.be of bellen naar 011 / 22 11 63 (druk op 2).
Hoe verloopt een sollicitatie via Adecco?
Wij contacteren jou binnen de 48 uur na jouw sollicitatie.
Na een positief (telefonisch) intakegesprek, gaan wij verder met jouw kandidatuur. Deze versturen wij naar de klant, indien je hiermee akkoord bent.
Indien de klant overtuigd is van jouw profiel, volgt een gesprek bij de klant zelf en kan er eventueel een vervolginterview plaatsvinden.
Wij houden je op de hoogte over alle feedback en nieuws dat wij ontvangen.
Tot snel?