Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Service manager

Daknam
CTRL-F
Publiée le 14 septembre
Description de l'offre

Functie

Als Service Manager ben je eindverantwoordelijke voor de dienst naverkoop.


* Jouw dienst staat in voor de planning en uitvoering van onderhoud, interventies en herstellingen bij klanten.
* Je leidt hiervoor een team van een 20-tal medewerkers bestaande uit planners, binnendienstmedewerkers en servicetechniekers.
* Verantwoordelijk voor de P&L van de dienst en het onderhouden van klantencontact (B2B).
* Bewaken van efficiëntie, rentabiliteit, operationale kost met behoud van kwaliteit en klanttevredenheid.
* Verantwoordelijk voor de groei en verdere ontwikkeling van de dienst op korte en lange termijn.
* Je maakt deel uit van het managementteam en rapporteert rechstreeks aan de CEO.
Profiel

Als Service Manager kan je onderstaande vereisten grotendeels afvinken:


* In het bezit van een hoger diploma en reeds een eerste ervaring in een operationele leidinggevende rol.
* Een echte peoplemanager die het team naar een hoger niveau kan tillen en niet bang is om veranderingen door te voeren.
* Proactieve houding alsook ervaring in het implementeren van verbeteringen en waarborgen van de operationele efficiëntie.
* Commerciële mindset die klanttevredenheid hoog in het vaandel draagt.
* Goede kennis van Nederlands, Frans en Engels.
* Goede computervaardigheid.
* Hands-on ingesteld en een initiatiefnemer.
* Je bent integer en betrouwbaar.
Aanbod

Je mag rekenen op onderstaande zaken als service manager:


* Een aantrekkelijk salaris aangevuld met maaltijdcheques, ecocheques en groepsverzekering, mobiele telefoon, laptop, auto en tankkaart.
* Een 40-uren werkweek met 12 ADV dagen bovenop je wettelijk verlof en bovendien een flexibel uurrooster.
* Een wekelijkse fruitmand en dagelijks een goedgevulde koelkast met water en frisdranken.
* Een stabiel en financieel gezond bedrijf in volle groei.
* No-nonsens mentaliteit met een goede en informele werksfeer en een hecht team.
Organisatie

Onze klant is een financieel gezond en stabiel bedrijf dat verder aan het groeien is. Ze zijn actief in het ontwerp, productie en installatie van hoogwaardige poorten en deuren. Momenteel zijn ze met een 100-tal eigen werknemers en bestaan ze ondertussen meer dan 25 jaar. Voor de aftersales afdeling zijn ze momenteel op zoek naar een service manager om de dienst verder te professionaliseren.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Emploi Daknam
Emploi Flandre Orientale
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Service Manager

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder