IT Business/Functional Engineer
AXA in het kort
Als wereldleider in verzekeringen zet AXA zich in om individuen en bedrijven te beschermen in 56 landen. AXA heeft een unieke aanpak van financiële bescherming: ondersteuning voor onderzoek, risicoanticipatie en preventie, gecombineerd met gepersonaliseerde en langdurige ondersteuning voor slachtoffers. In België heeft AXA 3.200 toegewijde medewerkers die 2,8 miljoen klanten helpen om zorgeloos te leven.
AXA hanteert een cultuur gebaseerd op vertrouwen en service, die haar medewerkers stimuleert om te groeien en kansen te vinden om hun persoonlijke potentieel te vervullen; AXA doet dit binnen een flexibele werkomgeving.
AXA waardeert inclusiviteit, diversiteit en Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen (MVO), die onze kernprioriteiten vormen: diversiteit is belangrijk voor AXA. Jouw identiteit doet er niet toe - het zijn jouw talenten die het verschil maken.
De context
Het applicatielandschap binnen de afdeling Corporate Insurance van AXA België ondergaat een opmerkelijke transformatie. Voorheen bestond het uit een diversiteit aan legacy applicaties, maar AXA richt zich nu op het bouwen van een samenhangend geheel van applicaties, rond een gemeenschappelijk domein, waarbij elke applicatie is afgestemd op de specifieke behoeften van het beoogde publiek.
Binnen de IT-afdeling willen wij het P&C Corporate Sales domein versterken, dat verantwoordelijk is voor de "Commercial Lines" applicaties. Deze applicaties bedienen verschillende stakeholders, waaronder makelaars, eindklanten en interne gebruikers. Tegelijkertijd voert ons team een uitgebreide, meerjarige transformatieprogramma uit. Dit programma omvat de implementatie van een nieuwe offering application, evenals een uitgebreide herziening en modernisering van de product roadmaps, applicatielandschap en bedrijfsprocessen.
De technische omgeving van het team bestaat uit de volgende tools en technologieën:
Front-end in Angular 18
Back-end in Java 17 met REST API, Spring Boot en Hibernate (PostgreSQL en MongoDB databases)
Applicaties gedeployed in AWS
Versiebeheer met GitHub en Github flow
Rollen en verantwoordelijkheden
Samenwerken met Epic Manager, Solution Architect, Requirement Engineers, System Analysts en Lead Developers ;
Verzamelen en begrijpen van bedrijfsbehoeften volledig zelfstandig en deze vertalen naar gedetailleerde analyses voor gebruik door System Analysts en/of developers ;
De functionele en technische ontwerp van applicaties meewerken om een oplossing te creëren die onze klanten graag gebruiken ;
Bestaande systemen analyseren en evalueren en waar nodig verbeteringen voorstellen ;
Het bedrijf helpen bij het definiëren van behoeften in plaats van oplossingen voor te schrijven, deze prioriteren en een minimum viable product (MVP) benadering hanteren ;
Flexibel zijn en bereid om in te springen en het team te ondersteunen wanneer dat nodig is, zelfs als dat verder gaat dan je gebruikelijke verantwoordelijkheden.
Vereisten
Diploma in Computer Science, Engineering of een verwant vakgebied ;
Ervaring in complexe technische of functionele omgevingen is een plus ;
In staat om end-to-end processen te ontwerpen en analyseren ;
Ervaring in bank- of verzekeringsdomeinen is een plus ;
Analytisch denkvermogen, proactief, goede communicatieve vaardigheden en niet bang om de leiding te nemen ;
Kennis en/of expertise in applicatieontwerp, gegevensbeheer, business rules, procesmodellering, prestatieanalyse, databases, BPMN en Agile/scrum omgeving ;
Ervaring met technische omgevingen met technologieën zoals Angular, Java, Mainframe/Cobol is een plus ;
Vloeiend in Engels en minstens één andere nationale taal (Nederlands / Frans).
AXA wil een weerspiegeling zijn van de diverse samenleving waarin wij leven en voert daarom al jaren een beleid van actieve diversiteit, non-discriminatie en gelijke kansen. In dit kader garanderen wij een gelijke behandeling en toegang tot selecties, ongeacht leeftijd, afkomst, culturele achtergrond, handicap, geslacht of seksuele geaardheid of andere kenmerken. Bij AXA wijzen wij alle vormen van oneerlijke of onwettige discriminatie af.
AXA Belgium
Meer dan 3000 mensen werken bij ons, vanuit onze vooruitstrevende kantoren in Brussel, Antwerpen, Eupen en Luik. We werken samen met 3200 makelaars. We hebben 3 miljoen klanten en zijn nummer 1 in autoverzekeringen. Het is onze ambitie om onze relatie met al onze klanten te transformeren van betaler naar partner om ons echt te onderscheiden.
Onze fundamenten
Onze belangrijkste leidraad zijn onze waarden: Customer first, Integrity, Courage en One AXA. Alles wat we doen, daar staan we als één team achter.
Bij AXA wijzen wij alle vormen van oneerlijke of onwettige discriminatie af. Meer info in ons Diversiteits- en Inclusiebeleid.
Wat we aanbieden
Een mooie beloning voor je werk
Een competitief loon, eventueel aangevuld met discretionaire persoonlijke en collectieve premies en natuurlijk ook maaltijd- en ecocheques, een volledige terugbetaling van het openbaar vervoer en een cafetariaplan.
Alle voordelen van werken bij een verzekeraar
Van groepsverzekering tot ambulante en hospitalisatieverzekering (ook gezinsleden kunnen daarbij aansluiten aan een voordelig tarief) en met tot 30% korting op onze andere verzekeringsproducten.
Een job die zich aanpast aan je leven en dromen
Een flexibel rooster van 35 uur per week, 36 dagen verlof per jaar om op te laden, evenals de mogelijkheid om gedeeltelijk van thuis uit te werken.
Wij bieden sportlessen op het werk, welzijnsprogramma's voor werknemers en trainingen, om u in topvorm te houden, zowel fysiek als mentaal.