Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Product owner

Bruxelles
Harmony Group
Product owner
Publiée le 14 novembre
Description de l'offre

Harmony Group is een business & IT consultancy bedrijf, actief in België en Nederland. We zijn een enthousiaste kennisorganisatie met een open en ongedwongen cultuur. Samen met onze 100 collega's verzetten we bergen met onze hands-on mentaliteit en creativiteit. Wij helpen onze klanten met digitale transformaties en bieden hiervoor services en producten aan.

Onze collega's geven aan dat ze graag bij ons werken omwille van de fijne werksfeer, vlakke structuur, korte communicatielijnen en de vele mogelijkheden om te kunnen groeien. Bij ons staat de medewerker echt centraal en wordt er sterk ingezet op work-life balans en welzijn. We willen er namelijk voor zorgen dat jij helemaal jezelf kan zijn en op jouw unieke manier kan bijdragen aan de groei van Harmony.

Wat doet een Product Owner bij Harmony?

Je bent consultant bij Harmony en wordt als product owner ingezet bij één van onze klanten om hen te ondersteunen in hun digitale werking.

* Je werkt op verschillende digitale transformatie projecten voor onze klanten die zich voornamelijk in de banken, verzekeringen of services situeren
* Op deze digitale projecten willen we de ideeën van onze klanten mee concretiseren en realiseren
* Als Product Owner is het je taak om de wensen van de business te vertalen naar behapbare requirements voor het development team.
* Samen met het development team verfijn je requirements en zoek je naar de beste oplossing die voldoet aan de interne eisen.
* Je denkt mee over de user experience, rijmt deze met de beschikbare technologieën, beschrijft de user stories, beheert de backlog, test het opgeleverde werk en beslist wat er in productie verschijnt. Het hele proces van A tot Z dus.
* Nadat je het ene project succesvol hebt afgerond, sta je klaar voor een nieuw, uitdagend project. De afwisseling en variatie motiveren jou om je te blijven ontwikkelen.
* Daarnaast bouw je ook mee aan de groei en verbetering van Harmony door deel uit te maken van een van de tribes, met nieuwe ideeën of initiatieven te komen en je kennis en ervaring te delen met je collega's.

Wat heeft Harmony jou te bieden?

* Je maakt deel uit van een enthousiast & dynamisch team waarin je de kans krijgt om initiatieven te nemen en impact te creëren.
* Een vlakke structuur, korte communicatielijnen en een informele, gezellige teamsfeer.
* Je krijgt de kans om je persoonlijke ontwikkeltraject zelf vorm te geven en wordt hierin begeleid door jouw persoonlijke coach.
* De mogelijkheid om interne en externe opleidingen te volgen om jezelf verder te ontplooien als professional.
* Een goede work-life balans & aandacht voor welzijn.
* Een aantrekkelijk salarispakket met mobiliteitsoplossing, uitgebreide gezondheidsverzekering, laptop, gsm- en abonnement, en een pakket met interessante extralegale voordelen dat je zelf kan samenstellen op basis van jouw persoonlijke behoeften.

Ben jij de persoon die wij zoeken?

* Je behaalde een masterdiploma en hebt minstens 3 jaar ervaring als product owner, bij voorkeur in de consultancy.
* Je bent gespecialiseerd in project management en business modelling.
* Je hebt een sterke 'customer centered mindset'.
* Je wordt door anderen omschreven als een teamspeler die gemakkelijk initiatief neemt en die goed kan luisteren en capteren wat anderen nodig hebben.
* Projectmatig werken is jouw ding vanege de variatie en de uitdaging.
* Je kan je helemaal vinden in de waarden van Harmony (betrokkenheid, ondernemerschap, transparantie en creativiteit).
* Je spreekt vlot Nederlands, Engels en Frans.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offre similaire
Product owner revenus de remplacement
Bruxelles
Christelijke Mutualiteiten - Mutualités Chrétiennes
Product owner
Offre similaire
Product owner vervangingsinkomen
Bruxelles
Christelijke Mutualiteiten - Mutualités Chrétiennes
Product owner
Offre similaire
Product owner vervangingsinkomen
Schaerbeek
CareerWallet
Product owner
Offres similaires
Recrutement Harmony Group
Emploi Harmony Group à Bruxelles
Emploi Digital à Bruxelles
Emploi Bruxelles
Emploi Bruxelles-Capitale
Accueil > Emploi > Emploi Digital > Emploi Product owner > Emploi Product owner à Bruxelles > Product Owner

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2025 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder