CONTINUOUS IMPROVEMENT ENGINEER
Process | voeding | Lean | data-analyse | procesoptimalisatie | medior of young potential | 1111311Jouw nieuwe functie
In deze job als CI-engineer analyseer je constant data uit productie, identificeer je problemen en gaat deze problemen elimineren of processen optimaliseren. Je werkt hiervoor samen met je collega’s van productie, kwaliteit en maintenance. Daarna zorg je ook voor de coördinatie bij het implementeren van je nieuwe ideeën. Je zorgt ervoor dat de operatoren op de hoogte zijn van eventuele vernieuwingen en technieken. Dit door relevante opleidingen en infosessies te voorzien.
Wat heb je hiervoor nodig?
Voor deze vacature zoeken wij een master of bachelor met een afstudeerrichting binnen de voeding/(bio)chemie/biotechnologie, heb je een eerste ervaring in een productieomgeving? Dan is dat een grote plus. Je krijgt energie van data-analyse, procesoptimalisatie en het coachen van mensen. Ben jij een hands-on persoon, werk je graag projectmatig en neem je graag initiatief? Dan ben jij de persoon die wij zoeken.
Wat krijg je hiervoor terug?
Onze klant biedt jou een job als CI-engineer binnen boeiende sector met veel mogelijkheden. In deze job heb je een mooi pakket aan extralegale voordelen zoals extra verlof, verzekeringen en maaltijdcheques. Over de organisatie Je komt terecht in een vooruitstrevend, internationaal actief bedrijf in de voedingssector. De sterke doorgroeimogelijkheden en begeleiding zijn een extra troef.