De functie
1. Je draagt jouw steentje bij aan de digitale shift binnen Securex via het herkennen, analyseren en specificeren van interne en externe klantbehoeften. Je zet deze behoeften om in tastbare verbetervoorstellen en duidelijke business requirements.
2. Je speelt een sleutelrol in het opstellen en onderhouden van de product backlog voor de jou toegewezen toepassingen.
3. Je houdt de vinger aan de pols door de bestaande toepassingen te monitoren en resultaten te analyseren. Op basis daarvan ben je de motor achter onze continue verbeteringscyclus.
4. Jij bepaalt de prioriteiten en bewaakt zorgvuldig het budget voor jouw domein(en).
5. Als geboren coördinator werk je nauw samen met diverse teams, zowel binnen IT als business. Je beantwoordt vragen, coördineert activiteiten en faciliteert betekenisvolle overlegmomenten.
6. Je staat garant voor een correcte implementatie en zorgt ervoor dat je toepassingen consistent en kwalitatief functioneren.
7. Je voorziet in de nodige documentatie, opleidingen en handleidingen voor eindgebruikers.
Jouw profiel
8. Je kan al zeker drie jaar aan aantoonbare ervaring als product owner binnen een agile context voorleggen.
9. Je kan terugvallen op een solide academische basis dankzij je master- of bachelor diploma.
10. Je combineert je affiniteit met business- en functionele analyse met een sterke focus op de noden van de business.
11. Je bent vertrouwd met IT-softwareontwikkeling en kan terugvallen op een solide technische basis.
12. Je hebt een oog voor procesverbeteringen en gaat hier ook actief mee aan de slag.
13. Je bent een geboren bruggenbouwer die probleemloos de wensen van de business vertaalt naar klare IT-taal.
14. Je spreekt vloeiend Nederlands en kan je daarnaast ook vlot uitdrukken in het Frans.
15. Belangrijke troef: Je hebt al enige ervaring met CRM-systemen als Salesforce en Microsoft Dynamics, boekhoudsoftware of project management tools als Jira.