Wil jij graag werken binnen de automobielsector? Heb je affiniteit met trucks en zware bestelwagens? Zet je graag jouw planmatige skills op dagdagelijkse basis in? Wil jij graag werken in een dynamisch en sterk groeiend bedrijf? Super! Lees dan zeker verder.
Het bedrijf is gespecialiseerd in het verkopen van trucks en zware bestelwagens, hierbij leveren zij voor hun klanten een service van A-Z. Met hun vijf vestigingen kunnen zij klanten in de ruime regio van Vlaanderen, Vlaams- en Waals - Brabant bedienen. Door verdere groei, zijn zij op zoek naar jouw expertise om het team te vervoegen.
Jouw dag zal er als volgt uit zien:
 1. Je bent het eerste aanspreekpunt voor alles wat te maken heeft met onderhoud en herstellingen
 2. Analyseren van de werkorders om deze correct in te plannen, rekening houdende met de nodige tijd
 3. Briefing verzorgen aan de mecaniciens en de werkplaatsverantwoordelijke
 4. Klanten begeleiden doorheen het proces: inplannen afspraken en heldere uitleg geven over de geleverde werken
Wat wij van jou vragen:
 5. Je hebt alreeds ervaring opgedaan binnen een technisch-commerciële functie
 6. Je beschikt over accurate kennis van de automotive sector, klanten kunnen hierbij rekenen op jouw kennis en technische expertise
 7. Je kan je vlot uitdrukken in het Nederlands, dit voor een optimale communicatie met alle betrokken partijen
 8. Je hebt sterke planmatige skills, dagelijks sta jij in voor het correct inplannen van herstellingen en nodige wijzigingen door te voeren
 9. Je hanteert een sterke communicatie, waarbij je nauw samenwerkt met andere partijen om alles vlot te laten verlopen 
Wat wij jou bieden:
 10. Optie vast, na geslaagde interim periode
 11. Voltijdse tewerkstelling van uren per week
 12. Loon is bespreekbaar volgens jouw ervaring
 13. wettelijke verlofdagen + betaalde ADV dagen
 14. Maaltijdcheques van €8 per gewerkte dag
 15. Hospitalisatieverzekering, bij vaste in dienst name 
 16. Je komt terecht in een dynamische omgeving waar persoonlijk op maat wordt geïnvesteerd in jouw verdere traject
 17. Op regelmatige basis kleine attenties, familiedag en jaarlijkse nieuwjaarsreceptie 
 18. Sollicitatieprocedure: 1ste gesprek met de HR manager, planningstest, 2de gesprek met HR manager en een collega, indien allen positief volgt een loonvoorstel
Solliciteren doe je zo:
 19. Druk op de blauwe sollicitatieknop rechtsboven. 
Nog vragen over de functie? Bel ons gerust even op
Na je sollicitatie, zal Sarah, Valerie of Anissa je contacteren binnen de u. om met jou in gesprek te gaan. Binnen een week zal je reactie krijgen en al of niet uitgenodigd worden voor een sollicitatiegesprek met de HR manager. Wanneer dit gesprek positief verlopen is kan je vlot opstarten.