Overleg plegen met zowel de interne als externe teams
Heb je een diploma als Industrieel of Burgerlijk ingenieur bouwkunde of ingenieur architectuur? Ben je vertrouwd met de Eurocodes voor belastingen, funderingen en de constructies van beton en staal? Ben je communicatie?
Bij CTRL-F Construct Engineering brengen we elke dag professionals in de bouwsector samen met boeiende vacatures in diverse branches. We verkennen samen graag de verschillende mogelijkheden om de ideale nieuwe uitdaging voor jou te vinden.
Onze klant is een ingenieursbureau dat gespecialiseerd is in domeinen.
hier bereken en modelleren ze de bouwkundige constructies in hout, beton en staal.
Energie ; Elke aanvraag voor een stedenbouwkundige vergunning van een gebouw moet voldoen aan duidelijke energienormen. Voordat de werkzaamheden kunnen beginnen, moet een EPB-verslaggever worden aangesteld. BIM ; Met BIM (Building Information Modeling) daarentegen transformeren ze het project direct in een geïntegreerd proces. Dit is bijzonder waardevol, vooral voor de opdrachtgever.