Plannen in je bloed? Altijd al willen werken achter de schermen van concerten en events? Dan moet je bij Roadrunner zijn. Wij regelen alles van terreinbescherming tot crew en productie voor festivals, shows en mega-events. En jij? Jij zorgt dat onze ploegen perfect op de juiste plek staan.
We zoeken geen grijze muis. Wel iemand die snapt dat deze job geen 9-to-5 is, stevig in z'n/haar schoenen staat én zijn/haar/hen plan kan trekken onder druk.
Roadrunner Concert Service; de naam verraadt natuurlijk al veel
Naast het organiseren van festivals en concerten, zijn we ook de grootste speler in België in tijdelijke terreinbeschermin, en leveren we natuurlijk mensen — véél mensen aan concerten, TV, festivals etc.
Onze crew bestaat uit roadies, scaffolders, volgspotters, runners… en jij gaat misschien die hele bende wel in goede banen leiden.
Jij zorgt dat de juiste mensen op het juiste moment op de juiste plek staan
Je speurt nieuwe crew op en plant ze in
Je brieft, stuurt bij en bent het aanspreekpunt voor zowel collega's als klanten
Je volgt de shifts op als een baas en regelt last-minute vervanging waar nodig
Je gaat soms zelf on site checken of alles loopt zoals het hoort
Je zorgt voor evaluaties, contracten en correcte uitbetaling
Je houdt je bezig met safety-regels (ja, ook die zijn belangrijk)
Extra's:
Je ondersteunt je collega planner met administratie, facturatie en HR
Je draait mee in het telefonisch permanentiesysteem (ja, ook 's avonds en in het weekend
* Geen zeurder, wel een doener
* Organiseren is je superkracht
* Je denkt in oplossingen, niet in paniek
* Je communiceert helder, rechtuit en zonder gedoe
* Je hebt geen schrik van vuile handen of last-minute chaos
* Je bent strak in je administratie (want ja, dat moet ook gebeuren en maakt zelfs een belangrijk deel uit van je takenpakket)
* Nederlands en Engels vlot? Top. Frans erbij? Extra punten.
* Flexibel qua werkuren, want events worden nu eenmaal meestal georganiseerd als andere mensen vrij zijn.
* Rijbewijs B op zak? Mooi zo.
Ervaring in payroll, planning, crewplanning of de eventsector = dikke bonus. Maar motivatie en goeie attitude? Die tellen dubbe
Facturering, CHAOS, Payroll, Engelse taal, Planning, Frans, Autorijden, Administratie, Nederlands, BOP, Tellen