Wie is Stow?
Stow, opgericht in 1977, is vandaag uitgegroeid tot een wereldleider in geavanceerde opslagoplossingen. De groep richt zich op drie kernactiviteiten: de productie van stelling- en reksystemen, totaaloplossingen voor magazijninrichting en geautomatiseerde robotica via dochteronderneming Movu Robotics (opgericht in 2021).
Met 10 productievestigingen, 25 verkoopkantoren en activiteiten in 60+ landen combineert Stow wereldwijde slagkracht met lokale aanwezigheid. Vanuit hethoofdkantoor in Spiere-Helkijn werken 2.100 medewerkers aan een jaarlijkse omzet van 1,1 miljard euro. De ambitie: verdubbeling van die omzet via groei en overnames.
Team & Landschap – Toekomstplannen
Om de groei te ondersteunen, moderniseert Stow Group het IT-landschap. De ECC-omgeving wordt aangevuld met toolszoals OMP, Stowcalc,Supplystack en een nieuw MES-systeem. Movu Robotics werkt al met een nieuw S/4HANA-gebaseerd applicatielandschap. Ter versterking van hun team van 10 experts zoekt Stow een SAP SD Lead die rapporteert aan Branco Moens, Group Application Manager.
Jouw rol als SAP SD Lead
Als SAP SD Lead ben je verantwoordelijk voor het configureren en optimaliseren van SAP SD-processen binnen STOW. Je analyseert complexe pricing procedures, invoicing flows en price jumps om efficiënte en correcte processen te garanderen. Daarnaast ben je in staat om custom SAP-codetechnisch te lezen en te begrijpen, zodat je vlot kunt samenwerken met development teams en technische oplossingen kunt beoordelen.
Je ondersteunt e-invoicing projecten en internationale uitroltrajecten, waarbij je nauw samenwerkt rond integraties via EDI, IDOCs en Peppol. Vanuit een functioneel perspectief denk je actief mee over optimalisaties en digitalisering van bedrijfsprocessen. Verder geef je training en ondersteuning aan eindgebruikers en neem je ownership over projecten, inclusief kleinere projectmanagementtaken.
Naar wie is Stow op zoek? Iemand die:
* Enkele jaren ervaring heeft binnen SAP SD, met diepgaande kennis van pricing, invoicing en order- to-cash processen.
* Technische ervaring heeft en ervaringin custom code, integraties, IDOCs en EDI.
* Zelfstandig en proactief ingesteld is, sterke communicatieve vaardigheden bezit in het Nederlands en Engels en interesse heeft in zowel projecten als support.
Waarom wil je bij Stow werken?
* Grootste rekkenbouwer van Europa, HQ in Belgiëmet internationaal bereik;
* Zeer innovatieve business,die sterk inspeeltop de toekomst met een gezonde IT visie;
* Gezonde IT visie wordt uitgerold door de nieuwe CIO en CFO die SAP believerszijn;
* Je kan mee helpen bouweneen innovatieve omgevingvoor de toekomst;
* Flexibel werken met 1 dag thuiswerk/week – kantoren in Spiere-Helkijn en Lokeren.