Emploi
Mes offres
Mes alertes emploi
Se connecter
Trouver un emploi Astuces emploi Fiches entreprises
Chercher

Productie coördinator

Genk
ASAP
Publiée le 3 juin
Description de l'offre

Wat ga je doen?

Voor onze klant zijn we opzoek naar een Production Support medewerker.Als Production Support ben je verantwoordelijk voor een team van ongeveer 20 medewerkers en het plannen, coördineren en bewaken van het dagelijkse assemblageproces. Je stemt de productiebehoeften af met de Operations Manager en vertaalt deze naar een duidelijk actieplan voor je team. Je draagt bij aan procesoptimalisaties binnen de assemblage en zorgt voor een efficiënte inzet van hulpmiddelen en machines. Je waakt over kwaliteit en dat alle procedures correct worden gevolgd. Ook spring je bij in de productie waar nodig. Daarnaast speel je een belangrijke rol in het coachen en begeleiden van jouw afdeling. Je zorgt ervoor dat nieuwe medewerkers zich snel thuis voelen en begeleidt hen stap voor stap. Je voert begeleidingsgesprekken, stimuleert een positieve werksfeer. Door je persoonlijke aanpak en duidelijke communicatie kan het team optimaal hun weg vinden en samen efficiënt en resultaatgericht werken.

Wie ben jij? m/v/x

1. Hands-on mentaliteit en probleemoplossend vermogen bij technische issues.
2. Sterke organisatorische en communicatieve vaardigheden.
3. Proactief, stressbestendig en kwaliteitsbewust.
4. Je hebt ervaring met lassen aangezien je verantwoordelijk wordt voor de lasafdeling.

Opleiding: Ervaring primeert.

Vakkennis: Je hebt al een eerdere ervaring als productie coördinator of als ploegbaas/voorman, dit in een technische omgeving. Basiskennis van productieplanningssystemen zoals PROPOS is een mooie plus. Je hebt de nodige affiniteit met lassen.

Talenkennis: Je spreekt Nederlands en een basis Engels.

Attesten: Attesten zijn mooi meegenomen.

Wat bieden wij jou?

5. Een voltijdse functie van onbepaalde duur in een 2 ploegen systeem.
6. Een marktconform loon op basis van jouw kennis en ervaring.
7. Maaltijdcheques.
8. 12 extra ADV dagen.
9. Interne en/of externe opleidingen zodat je steeds op de hoogte blijft van de laatste ontwikkelingen in je vakgebied
10. Leuke extra’s zoals o.a. onze jaarlijkse zomerbarbecue en kerstfeestje.

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder
Offres similaires
Emploi Genk
Emploi Limbourg
Emploi Région Flamande
Accueil > Emploi > Productie Coördinator

Jobijoba

  • Dossiers emploi
  • Avis Entreprise

Trouvez des offres

  • Offres d'emploi par métier
  • Recherche d'emploi par secteur
  • Emplois par sociétés
  • Emploi par localité

Contact / Partenariats

  • Contact
  • Publiez vos offres sur Jobijoba

Mentions légales - Conditions générales d'utilisation - Politique de confidentialité - Gérer mes cookies - Accessibilité : Non conforme

© 2026 Jobijoba - Tous Droits Réservés

Postuler
Créer une alerte
Alerte activée
Sauvegardée
Sauvegarder