CubeCold is in vijf jaar uitgegroeid tot één van de snelst groeiende bedrijven in diepvries- en koellogistiek inEuropa. Door onze verdere groei zoeken we een HR Manager die de Belgische HR-werking naar het volgende niveau tilt.
Check you match the skill requirements for this role, as well as associated experience, then apply with your CV below.
Wat je hier aantreft
Een HR-omgeving in volle ontwikkeling. Er is reeds een sterk team: twee HR business partners, een Talent Acquisition Officer en een Payroll Lead. En er is ook al een mooie basis, maar er liggen nog heel wat vraagstukken open waarin jij jouw tanden kan zetten.
Je rapporteert aan de HR Manager Europe en werkt nauw samen met de Managing Director en drie General Managers over de verschillende sites heen. Jouw thuisbasis is Evergem, maar je bent regelmatig aanwezig op de andere locaties. Je krijgt de vrijheid om jouw agenda in te plannen, naarmate de noden.
Wat er op jouw bord ligt
Dit is geen beheerdersrol. Je geeft richting aan een HR-team en bouwt verder aan een HR-structuur die de groei van CubeCold aankan:
* Organisatiestructuur: je bewaakt de opbouw van de organisatie, stuurt bij waar nodig en houdt het management scherp op structuur en bezetting.
* Compliance: je zorgt dat jouw team alles conform houdt over vijf sites met verschillende achtergronden, en dat nieuwe entiteiten snel worden meegenomen.
* Payroll en rekrutering: je voert niet zelf uit, maar je bent de sparringpartner van jouw team. Jij bewaakt de kwaliteit en grijpt in waar het vastloopt.
* People management: je ondersteunt het lokaal management bij personeelsbeslissingen en bent hun eerste aanspreekpunt voor alles wat met HR te maken heeft.
* HR-projecten: je trekt en bewaakt diverse projecten: van de implementatie van tijdsregistratie over nieuwe arbeidsreglementen tot de uitrol van een groepsverzekering. Jij houdt de regie en zorgt dat het team levert.
* Rapportering: je vertaalt wat er op de werkvloer leeft naar heldere inzichten voor het management en de HR Manager Europe.
Wat je krijgt
* Een organisatie in volle groei, waar jij mee bepaalt hoe HR eruit ziet in de toekomst
* Een competitief verloningspakket dat past bij de verantwoordelijkheid die je krijgt
* Elektrische bedrijfswagen + laadpas
* Heel wat extra’s: maaltijdcheques, ecocheques, netto onkostenvergoeding, laptop, gsm, abonnement..
* Flexibele agenda, mét thuiswerk
* Opleidingsmogelijkheden
* Vast contract, voltijds
Wat je meebrengt
* Minimum 5 jaar ervaring als HR Business Partner of HR Manager, bij voorkeur in logistiek of transport
* Ervaring met zowel arbeiders als bedienden
* Analytisch sterk: je werkt met data en vertaalt cijfers naar beleid
* Hands-on ingesteld: je komt graag op de vloer en kent het verschil tussen beleid en praktijk
* Communicatief sterk en stevig in de schoenen: je schakelt vlot tussen de vloer en het management
* Vlot Nederlands en Engels; Frans is een plus
Over CubeCold
Opgericht in 2021, actief in meer dan 10 landen, en volop in beweging via strategische overnames. Van Spanje tot Frankrijk, van Italië tot België. CubeCold bouwt aan een pan-Europees netwerk in diepvriesopslag en transport. In België runnen we vijf sites met meer dan 300 medewerkers. Overgenomen familiale KMO’s die nu samen één mooie organisatie vormen. xphnsxz
Til jij ons HR-beleid naar een volgend niveau?
Solliciteer via onderstaande knop én we nemen binnen de 24u contact met je op!